Samsung Galaxy S4 Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

Samsung Galaxy S4 Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

Samsung firmasının 2013 Amiral Gemisi olan Samsung modelinin ile pazara sürülecek olan serisi resmi olarak satışa çıktı.

üzerinden satışına başlanan Samsung Google Edition serisi bildiğimiz ile donanımsal ve kasa yapısı ile aynı olacak. Tek fark ise Yazılım olarak ortaya çıkacak.

Samsung tarafından kullanılan ara yüzün kaldırıldığı ve Nexus serisi cihazlarda kullanılan yada olarak bilinen ara yüzün kullanılmaya başlandığı serisi artık satışta.

Google Play Market üzerinden 649 Dolar fiyat etiketi ile satışa çıkan serisi Galaxy S4’e göre daha az yazılımsal özellik ile kullanıcıya sunulmuş olacak.

Samsung Galaxy S4 Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı
Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

 

Samsung modellerinde görmeye alıştığımız S-PEN gibi birçok yazılımsal özelliğin olmayacağı Galaxy S4 Google Edition sürümünün en büyük avantajı ise çıkacak olan güncellemelere ilk olarak kavuşacak modeller arasında olması olacak.

Standart kullanıcı tarafından zaten en güncel sürümde olan bir cihaz olmasından dolayı çok fazla tercih edileceğini düşünmediğimiz Google Edition sürümü genelde yazılım geliştiriciler tarafından kullanılacaktır diye düşünüyoruz.

HTC One Google Edition ve  Google Edition serilerinin aynı gün Play Store üzerinden satışa çıkması da bu alanda da bir rekabetin ortaya çıkması anlamına gelecek gibi görünüyor.

 

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status