Samsung Galaxy S4 Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

Samsung Galaxy S4 Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

Samsung firmasının 2013 Amiral Gemisi olan Samsung Galaxy S4 modelinin Saf Android ile pazara sürülecek olan serisi Samsung Galaxy S4 Google Edition resmi olarak satışa çıktı. Google Play Store üzerinden satışına başlanan Samsung Galaxy S4 Google Edition serisi bildiğimiz Galaxy S4 ile donanımsal ve kasa yapısı ile aynı olacak. Tek fark ise Yazılım olarak ortaya […]Samsung firmasının 2013 Amiral Gemisi olan Samsung modelinin ile pazara sürülecek olan serisi Samsung Google Edition resmi olarak satışa çıktı.

üzerinden satışına başlanan Samsung Google Edition serisi bildiğimiz Galaxy S4 ile donanımsal ve kasa yapısı ile aynı olacak. Tek fark ise Yazılım olarak ortaya çıkacak.

Samsung tarafından kullanılan ara yüzün kaldırıldığı ve Nexus serisi cihazlarda kullanılan yada olarak bilinen ara yüzün kullanılmaya başlandığı Google Edition serisi artık satışta.

Google Play Market üzerinden 649 Dolar fiyat etiketi ile satışa çıkan Google Edition serisi Galaxy S4’e göre daha az yazılımsal özellik ile kullanıcıya sunulmuş olacak.

  HTC One ve Samsung Galaxy S4 Google Edition Serisine Android 4.3 Geliyor
Samsung Galaxy S4 Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı
Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

 

Samsung modellerinde görmeye alıştığımız S-PEN gibi birçok yazılımsal özelliğin olmayacağı Galaxy S4 Google Edition sürümünün en büyük avantajı ise çıkacak olan güncellemelere ilk olarak kavuşacak modeller arasında olması olacak.

Standart kullanıcı tarafından zaten en güncel sürümde olan bir cihaz olmasından dolayı çok fazla tercih edileceğini düşünmediğimiz sürümü genelde yazılım geliştiriciler tarafından kullanılacaktır diye düşünüyoruz.

HTC One Google Edition ve  serilerinin aynı gün Play Store üzerinden satışa çıkması da bu alanda da bir rekabetin ortaya çıkması anlamına gelecek gibi görünüyor.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status