Samsung Galaxy S4 ve Note II Modelleri İle İlgili Yeni İddialar Ortaya Atıldı

Samsung ve Apple arasında yaşanan gerginlik hakkında az çok hepimiz bir şeyler biliyoruz. Apple’ ın kendi cihazlarında denediği yöntemlerin Samsung tarafından denenmesi her ne kadar Apple için bir eksi olarak görülse de bunun şirkete getirileri de yok değil.

Şöyle ki; Apple’ ın cihazlarını çıkarmadan aylar önce söylenti, dedikodu, iddia ve sızıntılarla gündemden düşmüyor. Bu durum hem şirketin bedava reklam yapmasına hem de kullanıcılarda cihaza yönelik merak uyanmasına sebep oluyor. Bu durum şimdilerde Samsung’ un Galaxy S3’ ten sonra üzerinde çalıştığı Samsung Galaxy S4 için de geçerli…

Galaxy S4 hakkında çıkan haberlerden biri de, Samsung’ un bu cihazı ‘ Project J’ olarak isimlendirdiği yönünde. Aslında bu kod adının tam olarak hangi cihaza verildiği belirtilmemekle birlikte Galaxy S4 için olduğu iddia ediliyor. Cihaz hakkındaki diğer iddialar ise;

Samsung Galaxy S4 ve Galaxy Note 2 Hakkında Yeni İddialar Var
Samsung Galaxy S4 ve Galaxy Note 2 Hakkında Yeni İddialar Var

 

  • Cihazın 1080p çözünürlüğünde 5 inç’lik bir Amoled ekrana sahip olduğu,
  • Dört çekirdekli işlemci
  • 2 GB RAM ve 13 megapiksellik kamera gibi özellikleri bünyesinde barındıracağı yönünde.

2013 Nisan ayında cihazın tanıtımına başlanacağı da alınan duyumlar arasında.

Bu haberlerin kaynağı, Samsung’ un Galaxy Note II’ nin daha uygun daha düşük özelliklere sahip versiyonunu Avrupa’ da satışa sunacağını söyledi.

Modelin düşük teknik özelliklere sahip olacağı ve kalemi olmayacağı,ayrıca ekran teknolojisi olarak da Amoled’in kullanılmayacağı da cihaz için ortaya atılan iddialar arasında.

Samsung hakkındaki son iddia ise 13.3 inç’lik, QWERTY klavye istasyonuna sahip bir tablet çıkaracağı doğrultusunda… İlerleyen zamanlarda bu iddiaların sahibi SamMobile ve ne kadar gerçek olduğunu hep birlikte göreceğiz.

Samsung Galaxy S4 ve Note II Modelleri İle İlgili Yeni İddialar Ortaya Atıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir