Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy S4 Mini Modeline Ait Görsel ve Bilgiler Sızdırıldı

Samsung Galaxy S4 Mini Modeline Ait Görsel ve Bilgiler Sızdırıldı

Henüz Samsung kanadından resmi bir açıklama gelmedi ancak SamMobile tarafından Samsung Galaxy S4 Mini modelinin resimleri pazara sızdırıldı bile. Samsung Galaxy S3 serisi ile başlayan Mini tutkusunun yaşanan başarılı satış rakamları sebebiyle Samsung Galaxy S4 modelinde de devam etmesi zaten beklenen bir durumdu. Resmi bir açıklama ile kesinlik kazanan kadar sızan bilgiler ile idare edeceğimiz […]


Henüz kanadından resmi bir açıklama gelmedi ancak tarafından modelinin resimleri pazara sızdırıldı bile.

serisi ile başlayan Mini tutkusunun yaşanan başarılı satış rakamları sebebiyle Galaxy S4 modelinde de devam etmesi zaten beklenen bir durumdu.

Resmi bir açıklama ile kesinlik kazanan kadar sızan bilgiler ile idare edeceğimiz modeli 4,3 İnçlik Super AMOLED ekrana ve 1,6 Ghz lik hıza sahip Çift Çekirdekli bir işlemciye sahip olacak gibi görünüyor.

2013 senesi Haziran – Temmuz dönemi gibi satışa çıkması beklenilen modeli tasarım olarak modeli ile hemen hemen aynı olmuş olacak.

  Samsung 2014 Yılının Başında 4 Yeni Tablet PC Modelini Duyuracak
Samsung Galaxy S4 Mini Modeli Sızdırıldı
Galaxy S4 Mini Modeli Sızdırıldı

Şuan Türkiye pazarında  800 – 1000 TL arasında satışı devam eden S3 Mini yerine gelecek olan S4 Mini modelinin de 1000 – 1200 TL arasındaki bir fiyattan satılması bekleniyor.

Bakalım ve Mini modelleri pazarda nasıl bir satış dalgası yaratacaklar.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status