Samsung Galaxy S4 Modeli Hafızanın Yarısını Kullanıyor

Samsung Galaxy S4 Modeli Hafızanın Yarısını Kullanıyor

Samsung tarafından pazara sunulan Samsung Galaxy S4 modeli kullanıcıya ulaştıkça bazı sıkıntılarda gün yüzüne çıkmaya başladı. Bunlardan birisi de hafıza alanındaki 8 GB’ın Samsung tarafından kullanılıyor olması. Samsung Galaxy S4 modelinin 16 GB’lık versiyonunu alan kullanıcılar kullanılabilir Depolama Alanı olarak 16 GB yerine 8 GB ile karşılaşınca küçük bir sorun da ortaya çıkmış oldu. MicroSD […]


tarafından pazara sunulan modeli kullanıcıya ulaştıkça bazı sıkıntılarda gün yüzüne çıkmaya başladı. Bunlardan birisi de hafıza alanındaki 8 GB’ın tarafından kullanılıyor olması.

Samsung modelinin 16 GB’lık versiyonunu alan kullanıcılar kullanılabilir Depolama Alanı olarak 16 GB yerine 8 GB ile karşılaşınca küçük bir sorun da ortaya çıkmış oldu.

MicroSD Kart desteği ile pazara çıkmasından dolayı çok büyük bir sorun haline gelmese de Samsung firmasının yazılımlar ile 8 GB’lık alanı kaplaması ve bunu kullanıcıya sunduğu alandan kullanması rakipleri için büyük bir fırsat verecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S4 Modeli Hafızanın Yarısını Kullanıyor
Samsung Modeli Hafızanın Yarısını Kullanıyor

Yazılımsal olarak oldukça yüklü gelen alanlar şimdiden depolama hafızasının 8 GB’lık kısmını Samsung ile paylaşmaya hazır olsun.

  2012 Londra Olimpiyatlarına Özel Samsung Galaxy S3 Satışa Sunuldu

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. o kadar özelliğe bu kadar hafıza harcaması normal çünkü indirebileceğiz tüm uygulamalar telefona yüklü geliyor. önemli olan kasmaması neticede hafızanın yarısı kafadan dolu birazda siz yüklediğinizde kasarsa işte o olmaz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status