Samsung Galaxy S4 Modeli İçin Operatörler Pusuda

Samsung Galaxy S4 Modeli İçin Operatörler Pusuda

Son dönemde ülkemizde Operatör Sözleşmeli olarak cihaz satışlarının artması Turkcell, Vodafone ve Avea’nın çıkan her yeni modelden sonra büyük bir kapışma içerisine girmesine sebep oluyor. Özellikle Apple, Samsung ve HTC modellerinde çarpışma yaşayan firmalar kendi isimleri ile satışa sundukları Akıllı Telefon ve Tablet PC modelleri ile de pazarda bende varım demeye çalışıyorlar. Apple iPhone 5 […]


Son dönemde ülkemizde Operatör Sözleşmeli olarak cihaz satışlarının artması Turkcell, Vodafone ve Avea’nın çıkan her yeni modelden sonra büyük bir kapışma içerisine girmesine sebep oluyor.

Özellikle Apple, ve HTC modellerinde çarpışma yaşayan firmalar kendi isimleri ile satışa sundukları Akıllı Telefon ve Tablet PC modelleri ile de pazarda bende varım demeye çalışıyorlar.

Apple iPhone 5 modeli pazara çıktığında 3 operatör birden satışına başlamış ve herkes kendisine abone çekme yollarına bakmıştı. Şimdi ise aynı durumda Galaxy SIV modelinde yaşanacak gibi görünüyor.

Turkcell, Vodafone ve Avea yaptıkları açıklamalarda firması ile görüşme halinde olduklarını ve modeli Global Pazarda satışa çıktığı an kendilerinde de Sözleşmeli – Sözleşmesiz satışa çıkacağı bilgisini verdiler.

  Samsung Galaxy Note 3 Modeline Özel Samsung Flip Cover Kılıflar
Samsung Galaxy S4 Modeli İçin Operatörler Pusuda
Modeli İçin Operatörler Pusuda

Bakalım Galaxy S4 modeli için nasıl bir Pazar oluşacak, Operatörler nasıl bir satış sistemi benimseyecek ve en önemlisi modeli ülkemizde kaç paraya satışa sunulacak.

Bu ve buna benzer soruların cevapları için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status