Samsung Galaxy S4 Modeli İçin Turkcell Fiyatları Belirledi

Samsung Galaxy S4 modeli için ilk satış fiyatını Turkcell Mağaza üzerinden belirleyen Turkcell firması 1999 TL’lik satış fiyatı ile seviyeyi beklenen noktadan açmış oldu.

Aylardır ortalama 2000 TL fiyat etiketi ile pazara çıkması beklenilen Galaxy S4 modeli için Turkcell Mağaza üzerinden açılan Ön Sipariş sayfası bu fiyatı doğrulamış oldu.

Nisan sonu gibi resmi olarak satışına başlanacak olan Galaxy S4 modeli için başlatılan reklam kampanyaları sonuç vermeye başlamış durumda. Daha cihaz gelmeden Turkcell Mağaza üzerinden ön siparişlerin girilmeye başladığı bilgisi geliyor.

Bazı pazarlarda SnapDragon 600 serisi işlemcileri kullanacağını açıklayan Samsung firması ülkemiz için 8 Çekirdek gibi davranan Exynos 5 Octa İşlemci Ailesine sahip ürünleri gönderiyor.

Samsung Galaxy S4 Modeli İçin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu
Samsung Galaxy S4 Modeli İçin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

 

16 GB’lık modeli için 1999 TL fiyat belirleyen firma 32 GB ve 64 GB gibi yüksek depolama alanına sahip modelleri için ise henüz bir fiyat bilgisi sunmadı. Ancak ortalama olarak fiyatların 2500 TL seviyesine dayanması beklenebilir.

Vodafone ve Avea tarafından da Sözleşmeli fiyatların açıklanması ve birkaç aylık ilk satış döneminin geçmesi ile Samsung Galaxy S4 modelinin 1700 TL lik rakamları görmesi oldukça kuvvetli ihtimal. Eğer ilk olarak kullananlar arasında olacaksanız hemen alın. Yoksa birkaç ay daha bekleyin derim.

 

Samsung Galaxy S4 Modeli İçin Turkcell Fiyatları Belirledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Samsung Galaxy S5 ile ilgili ilginç sızıntı:

    Cevapla
  2. peki ne zaman çıkacakmış ben dört gözle bekliyorm da çünkü s3 fiyatı düşebilir.

    Cevapla