Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy S4 Modeli Satış İçin Gün Sayıyor

Samsung Galaxy S4 Modeli Satış İçin Gün Sayıyor

Samsung firmasının 2013 senesindeki taşıyıcı modeli olacak olan Samsung Galaxy S4 modeli için firmanın ürün sevkiyatlarına başladığı, modelin birçok ülkede Nisan sonu – Mayıs başı gibi satışa çıkacağı gelen bilgiler arasında. SamMobile ekibi tarafından elde edilen bilgilere göre Samsung firması Batı Avrupa için sevkiyat işlemlerine başlamış durumda. Gelen bilgilere göre 15 Nisan 2013 ile 21 […]


firmasının 2013 senesindeki taşıyıcı modeli olacak olan modeli için firmanın ürün sevkiyatlarına başladığı, modelin birçok ülkede Nisan sonu – Mayıs başı gibi satışa çıkacağı gelen bilgiler arasında.

ekibi tarafından elde edilen bilgilere göre firması Batı Avrupa için sevkiyat işlemlerine başlamış durumda. Gelen bilgilere göre 15 Nisan 2013 ile 21 Nisan 2013 tarihleri arasında ilk olarak Ukrayna ve Rusya gibi ülkelerde cihazın satışına başlanabilir.

Aynı ekip tarafından verilen bir bilgiye göre ise ilk etapta 16 GB ve Samsung Galaxy S3 64 GB serilerinin satışa çıkacağı yönünde. Ara seri olan 32 GB modeli ise ilerleyen dönemde gelecek talebe bağlantılı olarak satışa sunulacak.

  Galaxy S8 satışlarında olumsuzluklar yaşanıyor!
Samsung Galaxy S4 Modeli Satış İçin Gün Sayıyor
Modeli Satış İçin Gün Sayıyor

Dünya Pazarı ile aynı anda satışına ülkemizde de başlanması planlanan Samsung modeli için ülkemizde GT-I9500 – 1.6GHz saat hızında çalışan 4+4 çekirdekli Samsung Exynos 5 Octa işlemcili seri satışa çıkarılacak. Diğer ülkelerde ise farklı birkaç model daha satışa sunulacak.

Diğer bir model olan GT-I9505 – 1.9GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 işlemcili model ise bazı Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak ve LTE yani 4G Destekli olarak hizmet sunacak.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status