Samsung Galaxy S4 Modeli Satış İçin Gün Sayıyor

Samsung Galaxy S4 Modeli Satış İçin Gün Sayıyor

Samsung firmasının 2013 senesindeki taşıyıcı modeli olacak olan Samsung Galaxy S4 modeli için firmanın ürün sevkiyatlarına başladığı, modelin birçok ülkede Nisan sonu – Mayıs başı gibi satışa çıkacağı gelen bilgiler arasında. SamMobile ekibi tarafından elde edilen bilgilere göre Samsung firması Batı Avrupa için sevkiyat işlemlerine başlamış durumda. Gelen bilgilere göre 15 Nisan 2013 ile 21 […]

yorumlar.net

firmasının 2013 senesindeki taşıyıcı modeli olacak olan modeli için firmanın ürün sevkiyatlarına başladığı, modelin birçok ülkede Nisan sonu – Mayıs başı gibi satışa çıkacağı gelen bilgiler arasında.

ekibi tarafından elde edilen bilgilere göre firması Batı Avrupa için sevkiyat işlemlerine başlamış durumda. Gelen bilgilere göre 15 Nisan 2013 ile 21 Nisan 2013 tarihleri arasında ilk olarak Ukrayna ve Rusya gibi ülkelerde cihazın satışına başlanabilir.

Aynı ekip tarafından verilen bir bilgiye göre ise ilk etapta Samsung 16 GB ve Samsung Galaxy S3 64 GB serilerinin satışa çıkacağı yönünde. Ara seri olan Samsung 32 GB modeli ise ilerleyen dönemde gelecek talebe bağlantılı olarak satışa sunulacak.

  Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Satışı Başladı
Samsung Galaxy S4 Modeli Satış İçin Gün Sayıyor
Modeli Satış İçin Gün Sayıyor

Dünya Pazarı ile aynı anda satışına ülkemizde de başlanması planlanan modeli için ülkemizde GT-I9500 – 1.6GHz saat hızında çalışan 4+4 çekirdekli Samsung Exynos 5 Octa işlemcili seri satışa çıkarılacak. Diğer ülkelerde ise farklı birkaç model daha satışa sunulacak.

Diğer bir model olan GT-I9505 – 1.9GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 işlemcili model ise bazı Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak ve LTE yani 4G Destekli olarak hizmet sunacak.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status