Samsung Galaxy S4 Modelinin Batarya Kılıfları Pazara Çıkıyor

Samsung Galaxy S4 Modelinin Batarya Kılıfları Pazara Çıkıyor

Samsung firması tarafından pazara sürülen Galaxy S4 modeli için ilk Batarya Kılıflar da pazara çıkmaya başladı. Samsung kanadı tarafından Orijinal Ürün üretimi yapılmıyor olsa da pazardaki birçok Aksesuar firması Galaxy serisi için Kılıf, Batarya Kılıf, Kulaklık gibi aksesuarları üretip pazara sürüyor. Bu şekilde ürünler üreten ve satan Mophie firması da bu kapsamda Samsung Galaxy S4 […]


firması tarafından pazara sürülen modeli için ilk Batarya Kılıflar da pazara çıkmaya başladı.

kanadı tarafından Orijinal Ürün üretimi yapılmıyor olsa da pazardaki birçok Aksesuar firması Galaxy serisi için Kılıf, Batarya Kılıf, Kulaklık gibi aksesuarları üretip pazara sürüyor.

Bu şekilde ürünler üreten ve satan Mophie firması da bu kapsamda modeli için ilk Batarya Kılıf modelini üretmiş ve satışa sunmuş durumda.

Fiyat olarak 100Dolar etiket konulan Batarya Kılıf modeli için biraz daha beklemeniz durumunda ülkemizde de satışına başlanacak olan modellerden de satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Modelinin Batarya Kılıfları Pazara Çıkıyor
Modelinin Batarya Kılıfları Pazara Çıkıyor

Batarya Kılıf modelleri için beklenen ortalama satış fiyatı ise 60 TL ile 120 TL arasında değişmektedir. Bu firmaya ait olmasa da başka firmalara ait S4 Batarya Kılıf modelleri birkaç güne Teknoloji noktalarından satışa çıkacaktır.

  Samsung Bükülebilir Ekran Teknolojini Ertelediğini Açıkladı

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status