Samsung Galaxy S4 Value Edition Tanıtıldı

Samsung tarafından tanıtımı yapılan Samsung Galaxy S4 Value Edition serisi şaşkın bakışlar altında resmi olarak pazara sürüldü.

Samsung Galaxy S4 modelinden hiçbir farkı olmayan Samsung Galaxy S4 Value Edition serisi modeller ilk olarak Hollanda’da satışa çıkıyor.

SnapDragon 600 serisi 4 çekirdek ve 1.9 GHz’lik hıza sahip bire işlemciye, 5 inçlik Full HD Super AMOLED ekrana, 2 GB Ram ve 16 GB Dahili Depolama alanına sahip cihazda 13 MO Kamera ve 2.600 mAh’lik batarya da kullanılmış durumda.

Özellik olarak Galaxy S4 ile Galaxy S4 Value Edition serisi arasında hiçbir fark yok. İkisinde de Android 4.4 Kit Kat İşletim Sistemi kullanan firmanın pazara bu modeli sürme nedeni ise açıkçası hiç anlaşılabilmiş değil.

Samsung Galaxy S4 Value Edition Tanıtıldı
Samsung Galaxy S4 Value Edition Tanıtıldı

İsim olarak eskiyen Samsung Galaxy S4 serisini biraz daha ön plana çıkarmak isteyen Samsung firmasının bu tarz bir adım atmış olması ihtimalleri üzerinde durulsa da aynı modelin ismine ekleme yaparak satışı ne kadar arttıracağı ise tam anlamıyla soru işareti.

Fiyat olarak ise Samsung Galaxy S4 Value Edition serisinin pazardaki Galaxy S4 serisi ile aynı seviyede olması bekleniyor.

 

Samsung Galaxy S4 Value Edition Tanıtıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir