Samsung Galaxy S4’de Gear’lı Oldu

Samsung Galaxy S4’de Gear’lı Oldu

Samsung tarafından pazara sürülen ve ilk etapta Samsung Galaxy Note 3 modeli ile uyumlu olması planlanan Galaxy Gear Akıllı Saati artık Samsung Galaxy S4 modeli ile çalışacak. Henüz Türkiye pazarında satışına başlanmayan ve pazarda Samsung Galaxy Note 3 modelinin bir aksesuarı gibi görünen Samsung Galaxy Gear modelini dileyenler Galaxy S4 modeli Akıllı Telefonlarında da kullanabilecekler. […]


Samsung tarafından pazara sürülen ve ilk etapta modeli ile uyumlu olması planlanan Akıllı Saati artık modeli ile çalışacak.

Henüz Türkiye pazarında satışına başlanmayan ve pazarda modelinin bir aksesuarı gibi görünen Samsung modelini dileyenler Galaxy S4 modeli Akıllı Telefonlarında da kullanabilecekler.

799 TL fiyat etiketi ile ülkemizde satışa çıkması beklenilen Samsung Akıllı Saat modeli ön sipariş vererek şanslı müşterilerden olan Galaxy Note 3 kullanıcılarına de Ücretsiz olarak gönderilecek.

Samsung Galaxy Gear Akıllı Saatler Rengârenk Olacak
Akıllı Saatler Rengârenk Olacak

Bakalım modeli önümüzdeki günlerde Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 gibi serinin alt modellerinde de kullanılabilir hale gelecek mi?

  Samsung Galaxy S4 GLBenchmark Sonuçları Yayınlandı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status