Samsung Galaxy S5 İle Bebek Ağlama Monitörü Geliyor

Samsung Galaxy S5 İle Bebek Ağlama Monitörü Geliyor

Samsung Galaxy S5 ve Samsung Gear 2 ürünlerini bir arada alan kullanıcılar için Samsung Bebek Ağlama Monitörü adında bir uygulama kullanıma girmiş durumda. Samsung tarafından Galaxy S5 modeline dâhili olarak eklenerek tüketicilerin beğenisine sunulan Bebek Ağlama Monitörü ile telefonunuzu bebeğinizin yanında bırakarak dışarı çıkabiliyor, bebeğin ağlaması gibi bir durumda ise direkt olarak Gear üzerinden bilgi […]ve Gear 2 ürünlerini bir arada alan kullanıcılar için Bebek Ağlama Monitörü adında bir uygulama kullanıma girmiş durumda.

tarafından Galaxy S5 modeline dâhili olarak eklenerek tüketicilerin beğenisine sunulan Bebek Ağlama Monitörü ile telefonunuzu bebeğinizin yanında bırakarak dışarı çıkabiliyor, bebeğin ağlaması gibi bir durumda ise direkt olarak Gear üzerinden bilgi alabiliyorsunuz.

Özellik listesinde detaylı bir şekilde bahsedilmeyen ancak kullanıcıların cihazı almalarından sonra ortaya çıkan bu özellik çok ekstra bir şey olmasa da küçük çocuğu bulunan aileler için anlık çözümler üretmelerinde yardımcı olacak bir özellik olarak ele alınabilir.

Bu sebeple de ve Samsung Gear 2 ürünlerini bir arada alanlar bu özelliğinde kullanmasalar bile sahibi olacaklar.

  Samsung Firması 2012 Mobil Ürün Satışlarını Değerlendirdi
Samsung Galaxy S5 İle Bebek Ağlama Monitörü Geliyor
İle Bebek Ağlama Monitörü Geliyor

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status