Samsung Galaxy S5 Mini (DX) Modeli Geliyor

Samsung Galaxy S5 Mini (DX) Modeli Geliyor

Samsung tarafından pazara sürülmesine az bir zaman kalan Samsung Galaxy S5 Mini modelinin ilk görüntüleri yine Samsung’un kendi sitesinde görüldü. Kısa süreliğine Samsung’un sitesinde görüntülenen Samsung Galaxy S5 Mini modelinin birkaç hafta içerisinde resmi olarak tanıtılması ve satışına başlanması bekleniyor. Her sene Amiral Gemisini pazara sürdükten sonra Mini modelini de satışa çıkaran Samsung firmasının Galaxy […]


tarafından pazara sürülmesine az bir zaman kalan S5 Mini modelinin ilk görüntüleri yine ’un kendi sitesinde görüldü.

Kısa süreliğine ’un sitesinde görüntülenen S5 Mini modelinin birkaç hafta içerisinde resmi olarak tanıtılması ve satışına başlanması bekleniyor.

Her sene Amiral Gemisini pazara sürdükten sonra Mini modelini de satışa çıkaran Samsung firmasının serisini pazara sürdükten sonra Mini modelini de pazara süreceği biliniyordu.

 

S5 Mini Modelinde 5 Renk Seçeneği

Samsung Mini modelinin pazara 5 farklı renk seçeneği ile çıkması ve akabinde birkaç renk ile de desteklenmesi bekleniyor.

İlk olarak Beyaz, Gri, Mavi, Altın Sarısı ve Yeşil renkleri ile satışa çıkacak olan S5 Mini modeli ilerleyen süreçte Siyah ve Kırmızı renk seçenekleri ile de desteklenecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S5 Mini (DX) Modeli Geliyor
Samsung Mini (DX) Modeli Geliyor

 

Kalp Ritim Sensörü S5 Mini’de Yok

Samsung Galaxy S5 modelinde konumlandırılmış olan ve kullanıcı tarafından sevilen Kalp Ritim Sensörü firma tarafından Samsung Galaxy S5 Mini modelinde kullanılmamış.

Fiyat olarak S5 Mini modelini daha uyguna mal edip, daha uygun fiyata satmak isteyen Samsung firmasının bu sebeple de bu sensörü cihazdan çıkarttığını görebiliyoruz.

Firma tarafından başka hangi sensörlerin söküleceği ise şimdilik belli değil.

 

Samsung Galaxy S5 DX İsmi İle Pazara Çıkabilir

Siteye eklenen görsellerde ayrıca dikkat çeken bir başka konu ise ürünün Samsung Galaxy S5 DX olarak adlandırılması idi.

Bu noktada Samsung Galaxy S5 Mini modeli yerine Samsung firması bu sefer Samsung Galaxy S5 DX ismi ile pazara çıkış yapabilir.

 

 

  Samsung Galaxy J5 (2016) Teknik Özellikleri – Kullanıcı Yorumları ve Video İnceleme

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status