Samsung Galaxy S5 Mini (DX) Modeli Geliyor

Samsung Galaxy S5 Mini (DX) Modeli Geliyor

Samsung tarafından pazara sürülmesine az bir zaman kalan Samsung Galaxy S5 Mini modelinin ilk görüntüleri yine Samsung’un kendi sitesinde görüldü. Kısa süreliğine Samsung’un sitesinde görüntülenen Samsung Galaxy S5 Mini modelinin birkaç hafta içerisinde resmi olarak tanıtılması ve satışına başlanması bekleniyor. Her sene Amiral Gemisini pazara sürdükten sonra Mini modelini de satışa çıkaran Samsung firmasının Galaxy […]yorumlar.net

tarafından pazara sürülmesine az bir zaman kalan Mini modelinin ilk görüntüleri yine ’un kendi sitesinde görüldü.

Kısa süreliğine Samsung’un sitesinde görüntülenen Samsung Mini modelinin birkaç hafta içerisinde resmi olarak tanıtılması ve satışına başlanması bekleniyor.

Her sene Amiral Gemisini pazara sürdükten sonra Mini modelini de satışa çıkaran Samsung firmasının serisini pazara sürdükten sonra Mini modelini de pazara süreceği biliniyordu.

 

S5 Mini Modelinde 5 Renk Seçeneği

S5 Mini modelinin pazara 5 farklı renk seçeneği ile çıkması ve akabinde birkaç renk ile de desteklenmesi bekleniyor.

İlk olarak Beyaz, Gri, Mavi, Altın Sarısı ve Yeşil renkleri ile satışa çıkacak olan S5 Mini modeli ilerleyen süreçte Siyah ve Kırmızı renk seçenekleri ile de desteklenecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S5 Mini (DX) Modeli Geliyor
S5 Mini (DX) Modeli Geliyor

 

Kalp Ritim Sensörü S5 Mini’de Yok

Samsung Galaxy S5 modelinde konumlandırılmış olan ve kullanıcı tarafından sevilen Kalp Ritim Sensörü firma tarafından Samsung Galaxy S5 Mini modelinde kullanılmamış.

Fiyat olarak S5 Mini modelini daha uyguna mal edip, daha uygun fiyata satmak isteyen Samsung firmasının bu sebeple de bu sensörü cihazdan çıkarttığını görebiliyoruz.

Firma tarafından başka hangi sensörlerin söküleceği ise şimdilik belli değil.

 

Samsung Galaxy S5 DX İsmi İle Pazara Çıkabilir

Siteye eklenen görsellerde ayrıca dikkat çeken bir başka konu ise ürünün Samsung Galaxy S5 DX olarak adlandırılması idi.

Bu noktada Samsung Galaxy S5 Mini modeli yerine Samsung firması bu sefer Samsung Galaxy S5 DX ismi ile pazara çıkış yapabilir.

 

 

  Samsung Galaxy S5 Modelinde Kullanılabilir Depolama Alanı Ne Kadar?
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status