Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy S5 Pazara Girmeden Ucuzlamaya Başladı

Samsung Galaxy S5 Pazara Girmeden Ucuzlamaya Başladı

Samsung Galaxy S5 modeli için birçok firma Ön Sipariş sürecine girdi. Fiyatlar ise 2.199 TL’den açıldı. Ancak ürün daha satışa çıkmadan ucuzlamaya başladı. Samsung ürünleri genelde aylık periyotlar şeklinde indirime giderek pazara çıktıktan 3-4 ay sonra dibi görmüş olur. Bu artık tüketicilerin alıştıkları bir durum. Ancak son indirim Ön Sipariş ile ürün alan kullanıcıların bile […]


modeli için birçok firma Ön Sipariş sürecine girdi. Fiyatlar ise 2.199 TL’den açıldı. Ancak ürün daha satışa çıkmadan ucuzlamaya başladı.

Samsung ürünleri genelde aylık periyotlar şeklinde indirime giderek pazara çıktıktan 3-4 ay sonra dibi görmüş olur. Bu artık tüketicilerin alıştıkları bir durum.

Ancak son indirim Ön Sipariş ile ürün alan kullanıcıların bile Pahalıya Ürün almalarına sebep oldu.

İlk etapta TeknoSA, Bimeks, Gold, Vatan gibi birçok firma tarafından 10 Nisan 2014 tarihinde teslim edilmek şartı ile satışa sunduğu ve 2.199 TL fiyat biçtiği modeli İstanbul Bilişim tarafından da Ön Sipariş ile satılmaya başlandı.

Samsung Galaxy S5 Pazara Girmeden Ucuzlamaya Başladı
Pazara Girmeden Ucuzlamaya Başladı

Ancak bir farkla.

İstanbul Bilişim, Samsung Galaxy S5 modeli için 2.156 TL gibi bir rakam belirledi. Yani pazarın 50 TL altına indi ve daha bir ürün Ön Sipariş sürecinde iken indirime girme başarısını gösterdi.

Ürünün notlarında “Bu ürün resmi distribütör garantisi altındadır” ibaresi yer almaktadır.

  Tizen İşletim Sistemi Samsung Tarafından Rafa mı Kaldırıldı?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status