Samsung Galaxy S5 Prime Modelinin İlk Görselleri Sızdı

Samsung Galaxy S5 Prime Modelinin İlk Görselleri Sızdı

Pazara çıkıp çıkmayacağı bile belli olmayan Samsung Galaxy S5 Prime modelinin ilk görselleri sızdırıldı. PhoneArena sitesi tarafından sızdırılan görsellere göre Samsung Galaxy S5 Prime modelinde çerçeveler biraz daha inceltilmiş ve buna bağlı olarak ekran biraz daha büyütülmüş durumda. Samsung Galaxy S5 modelinin tasarımına benzer bir yapıya sahip olan Samsung Galaxy S5 Prime modelinin görsellere bakıldığında […]yorumlar.net

Pazara çıkıp çıkmayacağı bile belli olmayan Samsung Galaxy S5 Prime modelinin ilk görselleri sızdırıldı.

PhoneArena sitesi tarafından sızdırılan görsellere göre Samsung Galaxy S5 Prime modelinde çerçeveler biraz daha inceltilmiş ve buna bağlı olarak ekran biraz daha büyütülmüş durumda.

Samsung Galaxy S5 modelinin tasarımına benzer bir yapıya sahip olan Samsung Galaxy S5 Prime modelinin görsellere bakıldığında ise Metal Kasaya sahip olacağını görebiliyoruz. (Az bir ihtimale göre ise Metal Görünümlü Plastik Kasa yapısının cihazda kullanılması)

2499 TL gibi bir rakamdan Türkiye pazarında satışa sunulması beklenilen Samsung Galaxy S5 Prime modelinin resmen ne zaman tanıtılacağı ve satışa sunulacağı ise henüz netleşmiş değil.

 

 

  Samsung Galaxy S5 Premium Serisi Pazara Çıkabilir
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status