Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy S6 Active Serisi Yolda

Samsung Galaxy S6 Active Serisi Yolda

Suya, Toza ve Darbelere Dayanıklı Yeni Nesil Samsung Galaxy S6 Active serisi ile alakalı ilk bilgiler sızmaya başladı. MWC 2015 etkinliğinde Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 EGDE serilerini tanıtan Samsung firmasının Amiral Sınıfına yeni bir ürün daha sokması bekleniyor. Resmi bir açıklama gelmemiş olsa da Zauba firmasının ithalat ve ihracat belgelerinde Samsung Galaxy […]


Suya, Toza ve Darbelere Dayanıklı Yeni Nesil S6 Active serisi ile alakalı ilk bilgiler sızmaya başladı.

MWC 2015 etkinliğinde S6 ve S6 EGDE serilerini tanıtan firmasının Amiral Sınıfına yeni bir ürün daha sokması bekleniyor.

Resmi bir açıklama gelmemiş olsa da Zauba firmasının ithalat ve ihracat belgelerinde S5 Active serisi karşımıza çıkmaya başladı.

 

Suya, Toza ve Darbelere Daha Dayanıklı

Metal Kasa ile gelen ancak Suya ve Toza Dayanıklı olma özelliğini kaybeden S6 serisinin yanında yer alması beklenilen ve Donanımsal olarak aynı seviyelerde ilerlemesi beklenilen S6 Active serisi büyük bir başarı elde edebilir.

Samsung Galaxy S6 Active Serisi Yolda
S6 Active Serisi Yolda

 

Galaxy S6 ve S6 EDGE İçin 20 Milyon Ön Sipariş

Samsung’un 2015 Amiral Gemisi olan S6 serisinin iki modeli daha duyurulur duyurulmaz satışa başladı.

Ön Sipariş ile satış yapılmaya başlanılan seride n şu ana kadar 20 Milyondan fazla Ön Sipariş üzerine satış yapılmış durumda.

Serinin pazara çıkana kadar Ön Sipariş oranların da katlaması bekleniyor.

 

Donanımsal Özellikler Aynı Olursa

Samsung Galaxy S6 Active serisinin Donanımsal Özellikleri eşdeğer seviyede olması durumunda direkt olarak S6 ve S6 Edge serisinin satışına ortak olabilir.

Özellikle zorlu şartlarda çalışan kullanıcıların diğer iki seri yerine dayanıklılık noktasında bu modeli tercih etmeleri pek de yanlış bir karar olmayacaktır.

Samsung Galaxy S6 Active Serisi Yolda
Samsung Galaxy S6 Active Serisi Yolda

 

Ekran Biraz Daha Büyüyebilir

Net olarak bir bilgi olmasa da sızan ilk verilere göre 5.1 inç’lik bir ekran ile gelen Galaxy S6’nın aksine S6 Active serisi 5.5 inç bir ekran ile gelecek.

Ekran çözünürlüğünde ise herhangi bir değişiklik olmayacak gibi görünüyor cihaz, 1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde Quad HD ekran ile gelecek. Bu sayede de görüntü kaybı yaşatmadan daha büyük bir ekran deneyimi sunmuş olacak.

 

Pazara Çıkması 2015 Ortalarını Geçecektir

Henüz duyurulmayan Samsung Galaxy S6 Active serisinin Global Pazarda duyurusunun yapılması ve satışa sunulması 2015 yılının ilk 2 çeyreğine yetişmeyecektir diye düşünüyoruz.

Samsung bu konuda eğer gizli kapaklı üretim aşamasına geçmesi ise önce Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 EDGE serileri daha sonrasında da Samsung Galaxy S6 Active serisi pazara sürülecektir.

  Samsung Galaxy S3 Modeli Yakında Çıkıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status