Samsung Galaxy S6 Edge İçin İlk Güncelleme Geldi

10 Nisan 2015 tarihinde resmi olarak satışına başlanılan Samsung Galaxy S6 EDGE serisine Yazılım Güncellemeleri gelmeye başladı. Tasarım ve Yapı olarak diğer serilerden farklı olmasından dolayı Özelleştirilmiş Yazılıma ihtiyaç duyan Samsung Galaxy S6 EDGE serisi için sık sık Güncelleme gelecek gibi görünüyor. Son gelen güncelleme toplamda 129.52 MB‘lık bir dosya boyutuna sahip ve Android 5.0.2 sürümüyle […]10 Nisan 2015 tarihinde resmi olarak satışına başlanılan S6 EDGE serisine Yazılım Güncellemeleri gelmeye başladı.

Tasarım ve Yapı olarak diğer serilerden farklı olmasından dolayı Özelleştirilmiş Yazılıma ihtiyaç duyan S6 EDGE serisi için sık sık Güncelleme gelecek gibi görünüyor.

Son gelen güncelleme toplamda 129.52 MB‘lık bir dosya boyutuna sahip ve Android 5.0.2 sürümüyle geliyor. Güncellemenin ana amacı iyileştirme.

Samsung Galaxy S6 Edge İçin İlk Güncelleme Geldi
S6 Edge İçin İlk Güncelleme Geldi

S6 EDGE İyileştirmeleri Neler Sunuyor?

Özellikle parmak izi okuyucusunda gerekli olan güncelleme, Samsung tarafından hızlı bir şekilde yerine getirilmiş durumda.

Parmak algılama performansı artırılan ve daha kullanışlı hale getirilen parmak izi okuyucusuna ek olarak yeni güncellemede fotoğraf düzenleyicisine yeni özellikler ekledi.

Samsung Galaxy S6 Edge İçin İlk Güncelleme Geldi
S6 Edge İçin İlk Güncelleme Geldi

 

Aksesuarlarla uyumluluk gelişirken, varsayılan e-posta istemcisi, müzik çalar, s-planlayıcı (Samsung Takvim) ve dahili pek çok uygulamada arayüz iyileştirmeleri yapıldı.

Samsung’un Android 5.0.2 sürümleriyle beraber yeni arayüzdeki iyileştirmeleri tamamlayıp, daha sonra Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 modellerini Android 5.1 Lollipop sürümüne güncellemesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S6 Edge İçin İlk Güncelleme Geldi
S6 Edge İçin İlk Güncelleme Geldi

Kaynak: http://shiftdelete.net/galaxy-s6-edge-icin-yeni-guncelleme-59836

  Samsung'un En İncesi Galaxy A8
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status