Samsung Galaxy S6 İçin Özellikler Sızmaya Başladı

Samsung Galaxy S6 İçin Özellikler Sızmaya Başladı

Samsung Galaxy S6 modelinin Teknik Özellikleri yavaş yavaş netlik kazanmaya ve Mobil Telefon Pazarına Sızmaya Başladı. Gelen ilk haberlere göre Samsung kanadı Galaxy S6 serisinde Tasarımsal Değişikliklere gidecek. Yani S5 serisinden sonra S6 serisi için yenilenmiş bir kasa ile karşımıza çıkacak. “Project Zero” kod adı ile çalışmalara başlanılan Samsung Galaxy S6 serisinin bir yönü ile […]


modelinin Teknik Özellikleri yavaş yavaş netlik kazanmaya ve Mobil Telefon Pazarına Sızmaya Başladı.

Gelen ilk haberlere göre Samsung kanadı Galaxy S6 serisinde Tasarımsal Değişikliklere gidecek. Yani S5 serisinden sonra S6 serisi için yenilenmiş bir kasa ile karşımıza çıkacak.

Project Zero” kod adı ile çalışmalara başlanılan serisinin bir yönü ile Sony Alpha serisine benzemesi ve Metal Çerçeve ile pazara çıkması gibi bir beklenti oluşmuş durumda.

 

3GB Ram, 20.7 MP Kamera ve Gelişmiş Özellikler

Donanımsal açıdan 2 GB olarak kullanılan Ram Değerini 3 GB’a çıkarması beklenine Galaxy S6 serisinin 16 GB – 32 GB ve 64 GB’lık versiyonlar ile pazara çıkması bekleniyor.

128 GB’a kadar Mikro SD Kart Desteği sunacak olan cihazda 20.7 MP değerinde Görüntü Sabitlemeli Arka Kamera ve 5 – 8 MP değerinde de bir Selfie Kamera kullanılması bekleniyor.

Tabi ki arka kamera ile 4K Video Çekimler yapabilmeniz, ön kamera ile de Full HD çekimler yapabilmeniz mümkün olacak.

Samsung Galaxy S6 Örnek Tasarım
Örnek Tasarım

SnapDragon 810 ve Exynos 7420 İşlemci Tercih Edilecek

Yapısal olarak bazı pazarlarda SnapDragon 810 İşlemci ile satışa çıkması beklenilen Galaxy S6 serinin Türkiye gibi pazarlarda ise Samsung Exynos 7420 serisi 8 Çekirdekli bir işlemci ile satışa çıkacağı ilk beklentiler arasında.

 

2K Ekran ve Suya Dayanıklı Yapı

Ekran olarak 2560 * 1440 Piksellik Quad HD – 2K Ekran kullanması beklenilen Samsung kanadının Parmak izi Okuyucusu, Suya ve Toza Dayanıklı Kasa Yapısı, Hızlı Şarj gibi birçok donanımsal özelliği de bünyesinde barındırması bekleniyor.

Bakalım Samsung Galaxy S6 beklenildiği gibi pazarı yeniden değiştirebilecek bir ürün mü olacak yoksa Standart Samsung Tasarımı ile mi pazara çıkacak.

  Samsung Galaxy Tab 5 Modeli Sızdırıldı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Gerçekten Mükemmel bir telefon olacak sanırım yanlız özellikler doğru olmayabilir daha s5 yeni çıktı s6 için hazırlıklara hemen başlaması zor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status