Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge!

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge!   Samsung markasının en son çıkartmış olduğu yeni modelleri Türkiye’de! Samsung çıkarttığı modelleri ile kullanıcıların beğenisini ve ilgisini üzerine toplamayı başarıyor. Yeni çıkartmış olduğu Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge akıllı telefonları artık Türkiye’de de satışa başlandı. 10 Nisan tarihinden itibaren artık Samsung, son amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 […]ve !

 

markasının en son çıkartmış olduğu yeni modelleri Türkiye’de! çıkarttığı modelleri ile kullanıcıların beğenisini ve ilgisini üzerine toplamayı başarıyor. Yeni çıkartmış olduğu ve  akıllı telefonları artık Türkiye’de de satışa başlandı. 10 Nisan tarihinden itibaren artık , son amiral gemileri ve ile tasarım ve işlevsellik anlamında mobil deneyimi bir üst seviyeye taşırken, yenilikçilik alanında liderliğini koruma konusunda kararlılığını da bir kez daha ortaya koyuyor. İnci beyazı, safir siyahı, altın platin renk temaları ile Samsung Galaxy S6 ve ’ler, 10 Nisan tarihi itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak. Gücü eşsiz tasarımla birleştirdi. Galaxy S6 ve , metal ve camın kusursuz bir işçilikle buluşmasından doğdu.Güçlü performansın eşşiz tasarımla birleşmesinden doğan , ilk çift kenar ekranlı tasarımı ile benzersiz ve çarpıcı bir estetiğe sahip.  S6 ve S6 edge inanılmaz canlı, parlak ve hızlı görüntüler sunan ön ve arka kamerası, F1.9 mercekleri, hem ön 5 Megapiksel hem de arka 16 Megapiksel kameralarda yer alan yüksek çözünürlüklü sensörleri ile karanlıkta dahi daha net ve parlak görüntü alınmasını sağlıyor. Samsung tanıtımının ve pazara sunulmasının üzerinden henüz oldukça az zaman geçmesine rağmen, küresel pazardaki ödülleri toplamaya şimdiden başladı. Mobil Dünya Kongresi 2015’te özel “En İyi Yeni Telefon” ödülüne layık görüldü.

  Samsung Galaxy S6 Active Serisi Yolda

Ödül fuar sırasında lanse edilen en iyi yeni cihaza veriliyor. Samsung, 2014’te Samsung Gear Fit’in ödüle layık görülmesinin ardından iki yıl üst üste bu ödülü almış oldu. Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in en büyük pazarları arasında yer alan ABD, Birleşik Krallık, Rusya ve Brezilya’da çevre dostu ürün sertifikaları aldığını açıkladı. Galaxy S6 ve , en yeni teknolojilere dayanan performanslarının yanı sıra çevreci özellikleriyle büyük beğeniyle karşılanıyor. Her iki akıllı telefonun ambalajları yüzde 100 geri dönüştürülmüş kâğıttan üretildi ve toksik malzeme kriterlerini tamamıyla Merakla bekleyenler artık Samsung Galaxy S6 ve modelleri satın alarak kullanmaya başlayabilir. Özellikleri ile kullanıcıları oldukça rahatlatacak olan model piyasaya sürüldü. Samsung markasının yaptığı tasarım harikalarından olan modelleri işlevsellik anlamında kullanıcıları en üst seviyeye taşıyacak özellikleri içeriyor. Samsung yeni model akıllı telefonları ile rakiplerini geride

Kaynak: http://shiftdelete.net

iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status