Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Modelleri İle Ceviz Kırmak (Video)

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Modelleri İle Ceviz Kırmak (Video)

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge serilerine yeni testler ve acımasız deneyler uygulanmaya devam ediyor. Son çalışma ise Akıllı Telefon ile Ceviz Kırma. Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’i tanıtırken telefonların sağlam olması konusunda oldukça iddialıydı. Şirket, en güçlü Gorilla Glass 4 cam ve daha iyi bir çerçeve tasarımına sahip yeni amiral gemilerinde […]yorumlar.net

S6 ve S6 Edge serilerine yeni testler ve acımasız deneyler uygulanmaya devam ediyor. Son çalışma ise Akıllı Telefon ile Ceviz Kırma.

, S6 ve Edge’i tanıtırken telefonların sağlam olması konusunda oldukça iddialıydı. Şirket, en güçlü Gorilla Glass 4 cam ve daha iyi bir çerçeve tasarımına sahip yeni amiral gemilerinde daha güçlü metal kullanarak bu sağlamlığı elde ettiğini ve bu yüzden  diğer amiral gemileriyle karşılaştırıldığında daha güçlü olduğunu iddia ediyor.

Yeni yayınlanan ve Edge sağlamlık test videoları, cihazların sağlamlığını bir kez daha kanıtlıyor. Birinci videoda ceviz cihazın birinin ekranına konuyor ve diğerinin ekranı ile vurularak kırılıyor. Testin sonucunda telefonların halen çalıştığı görülüyor. Diğer videoda ise cihazın yan kısmıyla ceviz kırılıyor.

  Samsung Galaxy S6 Edge Plus Teknik Özellikleri
Samsung Galaxy S6 Edge İçin İlk Güncelleme Geldi

Aşağıda yayınlanan ceviz kırmalı sağlamlık testlerini izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/galaxy-s6-ve-galaxy-s6-edge-ile-ceviz-kirmaca-27481.html

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status