Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Satışı Başladı

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Satışı Başladı

Beklenen akıllı telefonların en sonun da satışı başladı. Devamlı yeni modellerin yaratıcısı olmayı başaran samsung iki yeni akıllı telefonu daha piyasaya sürdü. Günler öncesinden ön sipariş alan firmalar talepleri karşılamakta zorlanıyorlar. Avrupa’nın birçok şehrinde mağazaların önünde kuyruklar oluştu ilgi çok fazla.

Galaxy S6’nın 32 GB modeli 2499 TL, Galaxy S6 Edge’in 32 GB modeli ise 2999 TL’den satışa sunuldu. Böylelikle Samsung “pahalı” telefon iPhone ‘dan bile daha pahalı olarak piyasaya çıkmış oldu. Bu fiyatlar telefonların en alt seviyedeki fiyatları. Bildiğiniz gibi Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’de hafıza kartı slotu bulunmuyor. 64 ve 128 GB modellerinin olduğunu da varsayarsak telefonların fiyatlarının 3699 TL’lere ulaşabileceğini düşünüyoruz.

Görüldüğü gibi her zaman ıphone pahalı olarak nitelendirilen samsung bu iki yeni modelle artık en pahalı telefon olma konumuna yerleşti. Pahalı birer telefon olabilecekleri aslında satış öncesi yapılan reklamlardan ve edinilen bilgilerden belliydi ama diğer telefonları bu kadar geride bırakacağı düşünülmüyordu.

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/galaxy-s6-ve-galaxy-s6-edge-turkiye-fiyati-belli-oldu-

26817.html adresinden alınmıştır.

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Satışı Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir