Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Serisi 70 Milyon Satabilir!

Samsung için 2015 yılı oldukça önemli. Çünkü Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 EDGE serisi için 70 Milyon Satış Hedefi koymuş durumda. 2015’e hızlı giren Samsung, tanıttığı iki üst düzey telefon ile tüm teknoloji dünyasının dikkatini çekmeyi başardı. Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nın beğenilmesi ve övgüler alması sonrası şirket, S6 serisinin yüksek satış […]için 2015 yılı oldukça önemli. Çünkü S6 ve S6 EDGE serisi için 70 Milyon Satış Hedefi koymuş durumda.

2015’e hızlı giren , tanıttığı iki üst düzey telefon ile tüm teknoloji dünyasının dikkatini çekmeyi başardı. S6 ve S6 Edge’nın beğenilmesi ve övgüler alması sonrası şirket, S6 serisinin yüksek satış rakamları yakalayacağı ve satış rekorları kırabileceğinden neredeyse emin.

S6 ve  S6 Edge modelleri, 20 milyon ön sipariş rakamlarıyla ’u memnun ettimişti. Fakat telefonlar satışa sunulduktan sonra, modellere duyulan ilgi daha da arttığı için satış rakamları için yapılan tahminler de her geçen gün artıyor. Telefonlar ilk tanıtıldığında CitiBank tarafından yapılan tahminler toplamda 50 milyon adet S6 ürünü satılacağı yönündeydi.

  Note 8 hakkında yeni sızıntılar!

samsung-galaxy-s6-ve-galaxy-s6-edgenin-cikis-fiyati-belli-oldu-853129-664x354

Şirketlerin ve Borsanın Tahminleri 70 Milyon Adet

S6 serisine olan ilginin devam etmesi sonrası CitiBank, tahminini güncelledi. Şirketin yeni tahini ise 70 milyon, bu tahminin gerçekleşmesi halinde Samsung Galaxy S5 ile yaşadığı başarısızlığı unutacaktır. Galaxy S5‘in hayal kırıklığı yaratması ve Samsung‘un pazarındaki liderliğini 2014’ün son çeyreğinde a kaptırması geçen yılın Samsung için başarısız bir yıl olmasına neden olmuştu.

Galaxy S6 ve S6 Edge‘nin toplamda 70 milyon satması halinde ise Samsung eski günlerine geri dönecek ve liderliği ’dan alacaktır. Samsung’un yönetim kurulu başkan yardımcısı Kwon Oh-hyu ise Galaxy S6 ve S6 Edge‘i tanıttıkları günden bu yana olumlu tepkiler aldıklarını, S serisinin en büyük satış rakamlarına ulaşacaklarından şüpheleri olmadığını ve ilk hafta itibariyle etkileyici rakamlar gördüklerini belirtti.

 

Galaxy S6 ve S6 Edge Serisi 70 Milyon Satabilir!
Galaxy S6 ve S6 Edge Serisi 70 Milyon Satabilir!

Kaynak: http://shiftdelete.net/galaxy-s6-ve-s6-edge-70-milyon-satabilir-59788

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status