Samsung Galaxy S6’ya Dayanıklılık Testi Yapıldı

Tanıtıldıktan sonra iPhone 6’ya uygulanan testlerin aynıları şimdi de yeni tanıtımı yapılan Samsung Galaxy S6’ya yapılıyor.

Samsung Galaxy S6 için yapılan son testte Samsung Galaxy S6 dayanıklı olduğunu göstermiş oldu. Samsung’un yeni tasarımı olan S6’nin üzerinden araba ile geçtiler ama o testi de başarı ile geçti.

Akıllı telefonlara yapılan testler, çığırından çıkmış gibi görünüyor. Zira bu işi, telefonları blender ile parçalayacak kadar abartanları bile gördük. Bugün ise daha önce pek çok telefon için yapıldığını gördüğümüz, üzerinden araba geçirme testi, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6’ya yapıldı.

 

 

Henüz iPhone 6 kadar abartılı testlere maruz kalmamış olsa da, daha önce yerden yere vurulmaya kadar pek çok işkence ile karşı karşıya kalan Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’e yapılan diğer testleri, aşağıdaki bağlantılar aracılığı ile görebilirsiniz. Bugün Galaxy S6’ya yapılan testte ise, Galaxy S6’nın üzerinden 2.1 ton ağırlıktaki Tesla model S adlı otomobili geçirdiler.

Test sonrası arka cam bölümü asfalt ile temas ettiği için paramparça olan Galaxy S6’nın, lastikle temas eden ekranında çizik bile yoktu. Ayrıca telefon halen sorunsuz olarak çalışıyordu. Test sonrası testi yapan arkadaşın da parmağını kesmesi, etme bulma olsa gerek.

Bakalım Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için başka abartılı Yeni teknolojinin ürünleri olan akıllı telefonlar yaygın olarak kullanılmalarının dışında farklı konularda testlere tabi tutularak dayanıklılıkları ölçülüyor. Artık bu testler oldukça farklı boyutlara ulaşmış durumda.

Samsung’un yeni modeli Galaxy S6 ya da ilginç testler yapıldı. Son olarak iPhone 6’ya uygulanan test S6’ya da uygulandı. Bu testin sonucunda S6 başarılı oldu.

Kaynak: http://shiftdelete.net

Samsung Galaxy S6’ya Dayanıklılık Testi Yapıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir