Samsung Galaxy S7 Edge Batman Edition Duyuruldu

Geçtiğimiz sene Marvel şirketi ile anlaşarak Galaxy S6 Edge Iron Man Edition serisini pazara sunan Samsung firması şimdi de Samsung Galaxy S7 Edge Batman Edition ile karşımızda.

Özel tasarıma sahip bir Kutu ve Hediyelerle karşımıza çıkan Samsung Galaxy S7 Edge Batman Edition serisi için firma bir de Kutu Açma Videosu paylaşmış durumda.

Standart olarak bazı firmalar tarafından sadece arka kısma yapıştırılan görselin ötesinde bir çalışma yapan Samsung firması kut içeriğini de Batman gibi bir süper kahramana yakışır hale getirmiş durumda.

 

Galaxy S7 Edge Batman Edition  Hediye Logo
Galaxy S7 Edge Batman Edition Hediye Logo

 

Hediyeler ve Tasarım Ürüne Özel

Tamamen özel bir kutuda çıkan Samsung Galaxy S7 Edge Batman Edition serisinin kutusunu açtığımızda ilk olarak kaşımıza Batman Logosu çıkıyor. Sarı renklerdeki logonun gayet şık olduğu kesin.

Sonrasında ise bizi arka kısmına Batman Logosu kazınmış, Altın ve Siyah renkler ile de hem zarafet hem de ciddiyet kazandırılmış Galaxy S7 Edge serisi telefon karşılıyor bizleri.

Özel Tasarım bir kılıf hediyesinin de olduğu kutuda bizleri bir adette VR Gözlük karşılıyor. Ancak renk dışında VR Gözlük üzerinde bir Batman Logosu göremedik.

Kulaklıkları ile de aksesuar noktasını tamamlayan firma Batman Teması ile de cihaza biraz daha Süper Kahraman İmajı eklemiş durumda.

 

Galaxy S7 Edge Batman Edition Kılıf
Galaxy S7 Edge Batman Edition Kılıf

 

Donanımsal Olarak Fark Yok

Her ne kadar Özel Tasarım olarak karşımıza çıksa da Samsung Galaxy S7 Edge Batman Edition modeli ile Samsung Galaxy S7 Edge modeli arasında Teknik Özellik bakımından bir fark olmayacak.

Yani şuan satın alınan model ile kutudan çıkan o model arasında bir fark yok.

Tabi ki Satılacağı Pazarlar ve Satış Fiyatı dışında.

 

Samsung Galaxy S7 Edge Batman Modeli
Samsung Galaxy S7 Edge Batman Modeli

 

Satış Tarihi ve Fiyatı Belli Değil

Samsung cephesinin Galaxy S7 Edge Batman Edition serisi Akıllı Telefon modeli ne kadarlık bir ücret ile satacağı, hangi pazarlarda satacağı, ne zaman satışa çıkaracağı ve sınırlı sayıda mı satacağı konusunda henüz net bir bilgi yok.

Bu sebeple de ürünü bizler gibi beğenen kullanıcıların beklemesi ve Türkiye Pazarında satışa çıkmasını dört gözle takip etmesi gerekecek.

Tabi ki sonrasında büyük ihtimalle +Gözlük + Kılıf + Tasarım gibi, farklar dolayısıyla 4.000 TL’yi bulan fiyatına da katlanmak gerekebilir gibi görünüyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=eW_0aYguJ_E

Samsung Galaxy S7 Edge Batman Edition Duyuruldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir