Samsung Galaxy S7 için Türkiye Lansman Tarihi Belli Oldu

Dünya Mobil Kongresi 2016’da duyurusu yapılan Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge modelleri için Türkiye Lansman Tarihi belli oldu.

The Seed – Emiran Sabancı Müzesinde düzenlenmesine karar kılınan Galaxy S7 Tanıtım Etkinliği 9 Mart 2016 Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Etkinliğin sabah 09.00’da başlaması ve özellikle Basın Editörlerinin bu etkinliğe yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

 

Ön Siparişler Başlıyor

Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge modelinin 9 Mart 2016 tarihinde Türkiye Satış Fiyatının resmi olarak açıklanması bekleniyor.

11 Mart 2016 tarihinde ise her iki model için de Ön Sipariş Süreci başlatılacak.

Ürünün tam olarak hangi tarihlerde Son Kullanıcıya ulaşacağı ise yine etkinlik kapsamında verilmesi beklenilen bilgiler arasında.

 

Galaxy S7 İle Rakiplerinden Bir Adım Öne Çıkma Peşinde

Samsung firmasının özellikle 2016 yılında Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge modellerinden beklentileri çok fazla.

Şu ana kadar Sony firmasının “Artık Z6 Gelmeyecek, X serisi ile devam edeceğiz” açıklaması ile pazarda Tepe Model olarak rakiplerinin azalması, LG G5 modelinin ise kendisini pek zorlayacak seviyede olmaması sebebiyle Samsung cephesinde bir kıpırdanma yaşandı.

HTC M10 serisi için ilerleyen günlerde tanıtım yapılacak olması beklentilerin birazda bu cihaza kaymasına sebep olmuşken Samsung firmasının pazara hızlı bir giriş yapması bekleniyor.

Bakalım geçtiğimiz senelerde pek beklenilen başarıyı sağlayamayan Galaxy S serisi bu sene 7. Jenerasyon ürünleri ile tam olarak neleri başaracak, nasıl bir satış grafiği oluşturacak.

 

Samsung Galaxy S7 için Türkiye Lansman Tarihi Belli Oldu
Samsung Galaxy S7 için Türkiye Lansman Tarihi Belli Oldu

 

Çin’li Rakipler Daha Fazla Zorlamaya Başlayacak

Bu sene özellikle Çin Menşeli Üreticiler tarafından pazara sürülen Üst Düzey Telefonların pazardaki rekabeti de arttırması bekleniyor.

Büyük firmaların aksine oldukça uygun fiyatlardan satılan bu ürünlerin pazarda bir anda satış rakamlarının bu cihazlara kaymasına sebep olması gibi sonuçlar doğurduğu daha önce de görüldü.

Bu sebeple de ülkemizde de satışı yapılan General Mobile, Casper, Asus, Lenovo, Huawei, Xiaomi, Meizu, OnePlus gibi modellerin duyuracakları yeni modeller de Samsung ve diğer üreticileri etkileyecektir.

Samsung Galaxy S7 için Türkiye Lansman Tarihi Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Kesinlikle almayınız ben aldım pişman oldum sakın başka telefon alabilirsiniz