Samsung Galaxy S8 Active Modeli Yolda

Darbelere ve Dış Etmenlere karşı dayanıklı olması ile bilinen Active serisi Samsung Galaxy S8 Active modeli ile serüvenine devam edecek gibi görünüyor.Darbelere ve Dış Etmenlere karşı dayanıklı olması ile bilinen Active serisi Active modeli ile serüvenine devam edecek gibi görünüyor.

tarafından pazara sızdırılan bilgilere göre Active modeli SM-G892A model numarası ile çok yakında pazardaki yerini alacak.

Donanımsal olarak standart modeli ile aynı seviyede olması beklenilen serinin kasa tasarımında ise bazı değişiklikler elbette ki olacaktır.

 

Samsung Active Serisi

 

Ekran Kasa Oranında Değişme Söz Konusu Olabilir

Samsung Galaxy S8 Active modeli ile alakalı olarak henüz sızan bir kasa tasarımı yok. Ancak gelen ilk verilere göre Galaxy S8 modelinden tasarım olarak biraz daha farklı olacak.

Öncelikli olarak Active yapısında Edge yapısını kullanmak pek mantıklı olmadığı için seride Kıvrımlı Kenar Yapısı yok olacak.

Ayrıca %90’a varan Ekran Kasa Oranı da cihazın dayanımı noktasında sıkıntılar çıkaracaktır. Bu noktada da Galaxy S8 Active serisinde Home tuşunun da bulunduğu eski tasarımın kullanılması olası.

Tabi ki bunlar şu aşamada tamamen varsayımlardan ibaret. Cihazın tam olarak nasıl bir yapıya sahip olacağı ise ancak tasarım sızıntıları ile belli olacaktır.

 

Samsung Galaxy S8 Active Modeli Yolda

 

Ülkemizde Satışı Pek Olası Değil

Daha önce pazara çıkan birçok Active modeli ülkemizde satışa dahi çıkmadı. Bu sebeple de Samsung Galaxy S8 Active serisinin de ülkemizde satışa çıkmasını beklemek pek mantıklı olmayacaktır.

Zaten ürünün ABD’nin en büyük GSM Operatörlerinden birisi olan AT&T firması için özel olarak üretileceği bilgisi de tarafından açıklanmış durumda. Diğer ülkelerde farklı operatörler ile aynı anlaşmaları yapsalar dahi ülkemizde bu anlaşmayı yaparak elini taşın altına koyacak bir operatör çıkar mı bilemeyiz.

Samsung Galaxy S8 Active

  Türkiye İçin Samsung Gear S2 Saat Ayarı (Yaz Saati – Kış Saati)
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status