Samsung Galaxy S8 İçin Minimum Sızıntı Amaçlanıyor

Galaxy Note 7 ile ciddi bir prestij kaybı yaşayan Samsung firması 2017 yılının ilk çeyreğinde satışa sunacağı Samsung Galaxy S8 modeli için oldukça gizli bir çalışma içerisine girmiş durumda.

Daha pazara çıkmadan cihazlarla alakalı tüm bilgilerin sızması daha önceki yıllarda firmaların Reklam Politikaları arasında yer alıyordu.

Bu sene ise Samsung pazara süreceği Galaxy S8 serisini son ana kadar merak uyandırmasını, tasarım ve donanım açısından bilgi sızdırılmasının engellenmesini sağlamak istiyor.

 

Samsung Galaxy S8 - Konsept Tasarım
Samsung Galaxy S8 – Konsept Tasarım

 

İş Ortaklarına Mesaj Gönderdi

Yeni seri için çalışacağı Tedarikçilere ve 3. Parti Şirketlere bir bilgilendirme mesajı gönderen Samsung firması seri ile alakalı hiçbir bilginin dışarı sızdırılmamasını istedi.

Konuyla alakalı sıkı bir üretim aşaması geçirmek isteyen Samsung firması verdiği mesaj ile iş ortaklarına eğer bilgi sızıntısı olursa ilerleyen dönem için yapılacak çalışmalarda beraber hareket edemeyebiliriz mesajı da vermiş oldu.

Tabi ki şu aşamada Samsung Galaxy S8 serisi için çok fazla bir bilgi akışı yok ancak bu ultimatonun ne kadar işe yarayacağı ve serinin ne kadar gizli kalacağı şu aşamada belli değil.

Samsung cephesinin bu işi de bir reklam çalışması olarak kullanıp kullanmayacağı da yine ilerleyen dönemde kendisini göstermeye başlayacak.

 

Samsung Galaxy S8 - Konsept Tasarım
Samsung Galaxy S8 – Konsept Tasarım

 

Galaxy S8 Serisinde Ciddi Değişimler Bekleniyor

Note 7 serisinde karşımıza çıkan Premium Kasa yapısının Samsung Galaxy S8 serisi ile daha ileri taşınmasını bekliyoruz. Ayrıca 12 MP arka ve 8 MP ön kamera değerleri, 2K Çözünürlüğünde 5.1 – 5.5 ve 5.7 inçlik ekran seçenekleri de kullanıcılara sunulacak.

3.500 – 3.600 mAh’lik batarya değerleri, 64 GB’tan başlayan depolama alanları, Micro SD Kart desteği de cihazda kendisine yer bulacaktır.

İris Güvenlik Sisteminin Note 7 serisinden sonra bu cihazda da kullanılması parmak izi okuyucu ve nfc özelliklerinin de arttırılması bekleniyor.

Suya ve Toza dayanıklı olarak pazara çıkacak olan serinin metal çerçeve ile çevrelenmesi, ön ve arka kısımda ise Corning Gorilla Glass 5 cam yapısının yer alması beklentisi yüksek.

Tabi ki firmanın yeni seri için birkaç dokunuş daha yapması, Always On Display özelliklerini vs. daha gelişmiş hale getirmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S8 - Konsept Tasarım
Samsung Galaxy S8 – Konsept Tasarım

Samsung Galaxy S8 İçin Minimum Sızıntı Amaçlanıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir