Samsung Galaxy S8 ve S8+ Ekran Değişim Ücretleri Belli Oldu

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin Ekran Değişim Ücretleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Ve gelen rakamlar pek de iç açıcı değil.

Samsung Galaxy S7 Edge modeli için Türkiye’deki servislerin ortalama olarak 1.000 TL ile 1.250 TL arasında bir ücret çıkardıklarını biliyoruz.

Tabi bu rakamların içine Vergiler ve İşçilik Rakamı eklenmiş durumda idi. Son gelen verilere göre ise Samsung Galaxy S8 ailesi için fiyatlar belli olmaya başladı.

 

Samsung Galaxy S8 Ekran Değişim Ücretleri

 

Ekran Değişim Ücretleri 1.500 TL Seviyesini Aşacak

Samsung Galaxy S8 ve S8+ modelleri için yurtdışında Ekran Değişim Ücretleri 250 Euro – 270 Euro arasında değişen rakamlardan satışa sunulmuş durumda.

Sadece ekran bedeli bu noktada 1.000 – 1.100 TL arasında bir orana tekabül ediyor.

Bunun üstüne eklenecek olan Gümrük Vergisi, KDV ve diğer vergilerin yanında İşçilik Ücretleri ile beraber Samsung Galaxy S8 ailesinin ekran değişiminin Orijinal olarak 1.500 TL ve üstünde bir rakama çıkması bekleniyor.

Konuyla alakalı olarak Samsung Servislerinden ücret bilgisi talep ettik. Resmi olarak bu bilgiler de elimize ulaştığında Türkiye’deki S8 ve S8+ Ekran Değişim Ücretlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Samsung Galaxy S8 ve S8+ Ekran Değişim Ücretleri Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir