Samsung Galaxy S8 ve S8+ Modellerinde Fiyat İndirimi Yaptı

21 Nisan 2017 tarihi itibari ile reel olarak satışına başlanan Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8+ modellerinde indirime gidildi.

Samsung Türkiye tarafından yapılan indirim sonrasında Galaxy S8 modeli 4.399 TL seviyesinden 3.999 TL seviyesine çekilirken 4.999 TL’den satışa sunulan S8+ modeli de 4.499 TL seviyesine indirildi.

Bu sayede S8 serisinde 400 TL, S8+ modelinde ise 500 TL’lik bir indirim satış fiyatlarına resmi olarak yansıdı.

 

Samsung Galaxy S8 - İndirim

 

Ön Siparişte Alanlara Para İadesi Yapılacak

Ön Sipariş Sistemi ile ürünleri 4.399 TL ve 4.999 TL’den alan kullanıcılara ise Samsung Türkiye tarafından para iadesi yapılacağı bilgisi verildi.

Bu sayede Ön Sipariş ile hizmet alan kullanıcılarda indirimden faydalanmış olacaklar.

Ayrıca Samsung Türkiye Online Satış Kanalı üzerinden ürünü alan kullanıcılara verilen 400 TL’lik Aksesuar Çekleri de büyük ihtimalle iptal edilmeyecektir.

Yani bir anlamda Ön Sipariş ile ürünü alanlar 400 TL daha kazançlı bir alışveriş yapmış olacaklar.

Bu arada Samsung Shop sitesini son ziyaret ettiğimizde Satış Fiyatları güncellenmişti ancak halen Ön Sipariş süreci devam ediyordu. Yani almayı düşünenler bir kez daha baksınlar. Belki 400 TL Hediye Çeki ile ürün alımı yapmaları halen mümkün olabilir.

 

samsung Galaxy S8+ - İndirim

 

Samsung Galaxy S8 Serisinde Neden İndirime Gidildi

Tabi ki konuyla alakalı Samsung Türkiye cephesinden bir açıklama gelmedi ancak büyük ihtimalle S8 ve S8+ modellerinde beklenen Ön Sipariş rakamlarına bu fiyatlar üzerinden ulaşılamadı.

Bu sebeple de cihazla beraber sunulan Hediye Çeki direkt olarak İndirim olarak kullanıcılara yansıtıldı.

3.999 TL aslında sınır fiyat olması sebebiyle biraz daha dikkat çekecektir. Özellikle Huawei P10 ve LG G6 modellerine fiyatları sebebiyle yakın olan kullanıcılar üstüne biraz daha çıkıp Samsung Galaxy S8 almaya karar verebilirler.

Samsung Galaxy S8 ve S8+ Modellerinde Fiyat İndirimi Yaptı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.