Samsung Galaxy SII Modelinde Pembe Renk Dönemi Başladı

Samsung firmasının amiral gemilerinden birisi olan Galaxy SII modelinin yeni renkleri yavaş yavaş pazara sunulmaya başladı.

İlk olarak Siyah renk seçeneği ile piyasaya çıkan ürünün daha sonra Beyaz renk seçeneği satışa sunulmuştu. Firma şimdi de Bayanların sevecekleri bir renk olan Pembe renk ile satışlarını arttırmayı planlıyor.

Son dönemde rakipleri tarafından daha üstün özelliklerde ürünler pazara sunulsa da şu aşamada inceliği ve işlemci gücü ile halen oldukça rağbet gören cihazla arasında olan ve Samsung serisinin en üst düzey telefonu olma özelliğini koruyan Samsung Galaxy SII modelinin uzun bir süre daha satışlarının bu seviyelerde gitmesine kesişn gözüyle bakılıyor.

Yakın dönemde ise Samsung Galaxy SIII modelini piyasaya sürecek olan firma o döneme kadar bu cihazdaki satışlarını yüksek seviyelerde tutmaya ve cihazın fiyatında ileride yaşanacak bir düşüşten en az kayıpla ayrılmaya gözünü dikmiş durumda.

Ayrıca Samsung firması tarafından Warner Bros. Firması ile yapılan anlaşma gereği yüzlerce filmi, diziyi ve çizgi filmi Samsung Galaxy SII model telefonunuz üzerinden ücretsiz olarak izlemem imkanına da sahip oluyorsunuz.

Pembe Samsung Galaxy SII modeli birkaç hafta içerisinde Türkiye pazarında da satışa sunulacak ve sevenleri için yeni bir renk yeni bir model olarak pazardaki yerini alacaktır.

 

Samsung Galaxy SII Modelinde Pembe Renk Dönemi Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. Arkadaşım bu telefonu bana gönderdi ve nasıl olduğunu sordu ilk defa adam gibi tasarımı sağlam ve kadınlar için tasarlanmış bir telefon görüyorum. Ne diyeyim güzel olmuş. Teşekkürler Ahmet.

    Cevapla
  2. İşte bu! Kendime göre bir telefon buldum sonunda. Beni yansıtacak diye düşünüyorum. Çünkü hem tasarımı hem yazılılımıyla hem de rengiyle beni büyeledi cidden. Zaten Galaxy S3’e verecek para da yok hani.

    Cevapla
  3. Samsung Galaxy serisinin s3 modeli çıktığı için göre samsung galaxy s2’nin ucuzlayacağına dair haberler yayılmakta. Bu haberler cepavantaj.com ekibi olarak bir bilginiz var mı?

    Cevapla