Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 ve SM-T310 Format Atmak

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 ve SM-T310 Format Atmak

Samsung Galaxy Tab 3 7 inçlik tablet, iPad Mini ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Samsung’un 7 inçlik tablet ailesinin şu anda en gelişmiş ferdidir. Wi-Fi desteği,  arttırılabilir hafıza, 8 GB’lık dahili bellek, 1 GB RAM, arka ve ön olmak üzere dual kamera sistemi, bluetooth desteği ile 7 inçlik tabletlerin arasında performans olarak en üstün […]


Samsung Galaxy Tab 3 7 inçlik tablet, iPad Mini ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Samsung’un 7 inçlik tablet ailesinin şu anda en gelişmiş ferdidir.

Wi-Fi desteği,  arttırılabilir hafıza, 8 GB’lık dahili bellek, 1 GB RAM, arka ve ön olmak üzere dual kamera sistemi, bluetooth desteği ile 7 inçlik tabletlerin arasında performans olarak en üstün cihazlardan biri olan Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 modeli, çoğu Android işletim sistemi kullanan cihazda olduğu gibi, ram taşması, donma kasma veya kilitlenme gibi problemlerle karşı karşıya gelebiliyor. SM-T310 modeli için de aynı problemler geçerli.

Bu gibi durumlarda cihaza yapabileceğimiz müdahaleler belirli sayıdadır.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 ve SM-T310 Format Atmak
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 ve SM-T310 Format Atmak

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 ve SM-T310 Modellerine Format Atmak

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 ve SM-T310 modeline olası ram taşmaları, kasma, donma veya kilitlenme gibi problemlerin üst üste defalarca meydana geldiği hallerde format atmak, kalıcı çözüm olabilmektedir.

  Samsung Galaxy Tablet Turkcell İle Türkiye'de

Format atmak için, 2 yolumuz mevcuttur.

Bunlardan birisi, Ayarlar > Yedekle veya Sıfırla > Sıfırla seçeneğidir. Bu seçenek sayesinde cihazınızı satın aldığınız ilk günkü haline geri döndürürsünüz.

2. seçeneğimiz ise; home tuşu, açma kapama tuşu ve ses arttırma tuşlarına cihaz kapalı durumdayken basılı tutup, gelen menüden ses tuşları ve açma-kapama tuşu yardımı ile wipe / data factory reset seçeneğini seçip cihazı formatlamaktır.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 ve SM-T310 Modellerine Yazılım Güncellemesi Almak

Samsung Kies, ODIN veya Ayarlar > Güncelleştir seçeneği ile yapılabilir.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 ve SM-T310 Modellerine Servis / Garanti İşlemleri Başlatmak

Cihazınızın garantili ya da garantisiz olduğu durumlarda ücretli / ücretsiz tamir seçeneğine sahip olabileceğiniz yetkili servis işlemlerini, samsung.com.tr üzerinden iletişime geçerek başlatabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status