Samsung Galaxy Tab S tabletlerin en iyisi

Samsung tablet teknolojisinde harikalar yaratmaya devam ediyor. Öncelikle geçtiğimiz günlerde bir teknoloji mağazasının önünden geçerken gördüm Samsung’un yeni tabletini ve kesinlikle bir samsung kullanıcısı olarak hayran kaldım. Piyasadaki diğer tabletlere göre süper bir inceliği var ve elinize aldığınızda ne kadar hafif olduğunu anlıyorsunuz. Ekranından gözlerimi alamadım çünkü çok canlı ve harika bir ekran çözünürlüğü var. Samsung’un yeni nesil tableti ile 6.6 mm inceliği, hafifliği ve 10.5 inç boyutundaki AMOLED ekranıyla mükemmel bir tasarım yaratmış. Tabletin en çok merak edilen yanı ise performansıydı. Samsung Galaxy Tab S için üretim bandını değiştirerek vida kullanılmayan ve tüm parçaların iç içe geçtiği bir tasarım anlayışını benimsemişti. Bunun da tablete ağırlık ve incelik olarak geri döndüğünü ürünü elinize ilk aldığınız anda anlıyorsunuz.

Samsung Galaxy’nin inanılmaz teknolojisiyle üretilen Tab S size istediğinizden fazlasını sunuyor. 8 MP kamerası ile 1080p video kaydı ve capcanlı fotoğraflar çekme özelliğini sunuyor. Önde ise 2.1 MP ve 1080p video kaydı özellikli ön kamerası mevcut. 16 GB ve 32 GB hafızası ile yüksek depolama alanı sunarak çok fazla dosyanıza yer açıyor. Exynos Octa 5420 8 çekirdekli yapısı, 1,9 GHz hızında 4 adet A15 ve 1.3 GHz hızında 4 adet A7 cortex çekirdekleri, Mali T-628 grafik birimi ile tam da istediğiniz özelliklere sahip bir tablet. Ayrıca Android’in 4.4.2 TouchWIZ sürümünü içeriyor.

Samsung Galaxy Tab S
Samsung Galaxy Tab S

Galaxy Tab S, Samsung’un şimdiye kadar yaptığı en güzel tablet olma özelliği taşıyor. Bunun yanında kullanış açısından oldukça iyi olan Tab S tabletin özellikle Remote PC özelliği sayesinde kişisel bilgisayarınıza bağlanabilmesi ise son dönemde tabletlerde en çok aranılan özelliklerinden birisi haline geldi. Galaxy Tab S’ten istediğiniz bilgisayara bağlanarak uzaktan da işlerinizi yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab S tabletlerin en iyisi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir