Samsung Galaxy Tablet Turkcell İle Türkiye’de

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Samsung firmasının Apple Ipad ürününe rakip olarak ürettiği ve oldukça iyi bir ilgi yakaladığı Samsung Galaxy Tablet Turkcell kalitesiyle ülkemizdeki kullanıcılar ile de buluştu.

Buna göre 24 aylık sözleşme kapsamında alınabilecek olan Samsung Galaxy Tab aynı zamanda Turkcell tarafından sunulan yukarıdaki özelliklere de sahip olacaktır.

Dileyen aboneler ise 1699 TL nakit ödeme yaparak bu ürüne sahip olabilir ve sözleşmeye girmeyebilirler.

Samsung Galaxy Tablet


  Sözleşmeli olarak satılmaya başlanılan Samsung Galaxy Tab fiyatları şu şekilde:

  Ödeme süresi Aylık Ödenen Taksit Turkcell Faydası Kimler Faydalanabilir?
  24 ay 99 TL Samsung Galaxy Tab + Turkcellliler ile yurtiçi, 21:00-09:00 arası konuşma ve mesajlaşma + 1GB internet Paketi Bireysel Faturalı Müşterilerimiz
  24 ay 109 TL Samsung Galaxy Tab + Turkcellliler ile yurtiçi, 21:00-09:00 arası konuşma ve mesajlaşma + 4GB internet Paketi Bireysel Faturalı Müşterilerimiz

  Paket tutarına cihaz taksidi, aylık yurtiçi internet kullanımı ve Turkcell’lilerle 21:00-09:00 arası yurtiçi konuşma (64 saat sınırlı) ve mesajlaşma (1000SMS sınırlı) Konuşma ve mesajlaşma kullanımını aşan kısım mevcut tarife üzerinden, mobil internet kullanımının aşılması halinde, 0,000049TL/KB üzerinden ücretlendirilir.Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.Ayrıca dileyen aboneler Samsung Galaxy Tab’e peşin olarak KDV dahil 1.699TL ödeyerek sahip olabilirler.

  Kampanyaya Katılım

  Kampanyaya katılmak isteyen bireysel abonelerimizin;

  • Ödenmemiş faturası bulunmaması,
  • 12 aydan uzun süredir Turkcell faturalı hatta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250TL ve üstü olması,
  • Herkesle 1200, Herkesle 2500, Alo 1200, Alo 2500 ve Platinum paket aboneliği bulunmaması gerekmektedir.
  • Turkcell Platinum dünyasinda yer alan bireysel müşterilerimiz, aylık paket ücretlerini ister Turkcell faturası ile isterlerse paket ücretlerinin ilk 12 ayını anlaşmalı kredi kartlari aracılığıyla ödeyerek kampanyaya katılabilirler.
  • Bu kriterleri sağlamayan müşteriler, ilk 12 ay boyunca, aylık paket tutarını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri faturaları aracığıyla ödeyebilirler.

  Kampanya kapsamındaki anlaşmalı kredi kartları:

  • Akbank Kredi Kartları:Wings,Axess,Exi26,Carrefour Axess ,City Axess ,Fish
  • Garanti Bankasi Kredi Kartları: American Express Black Card,American Express Card, American Express Gold Card,American Express Platinium Card,Amex Business Green,Amex Business Gold, Bonus Amex,Bonus, Denizbank Bonus,Denizbank Galatasaray Bonus,Ekin Bonus,Flexi, Garanti Kredi Karti,Galatasaray Bonus,Ing Bonus,Money,Şekerbank Bonus,Shop And Miles,Amex Blue Box Gold,Amex Blue Box Platinum, Teb Bonus ,Türkiye Finans Bonus
  • FinansBank Kredi Kartlarıi: CardFinans,Club Finans,Fix Card,World Signia, Paul & Shark Gold,Ifmc Classic,Bekart Beşiktaş Belediyesi,Bümed Gold Chip,Ted Visa Kart Chip,Ted Gold Chip,Sivasspor Card Chip,Mke Ankaragücü Sk Kart Chip,Bilmed Gold Card Chip,Cardfinans Onair,Kalid Gold,Kabataş Gold
  • YKB Kredi Kartları : Yapi Kredi Worldcard(Yapi Kredi Worldcard Play, Yapi Kredi Worldcard Adios ,Yapi Kredi Worldcard Adios Premium ,Yapi Kredi Worldcard Crystal ,Yapi Kredi Worldcard Taksitçi )
  • Ayrica Fortis Worldcard,Vakifbank Worldcard,Anadolubank Worldcard

  Kullanım Koşulları

  • 1 hat, kampanyaya tanımlı olduğu süre içerisinde, kampanyadan 1 kez yararlanabilir.
  • Aynı anda bir kişi maksimum 2 hattıyla kampanyadan yararlanabilir.
  • Abonenin hattında başka bir kontratlı cihaz kampanyası varsa bu kampanyadan faydalanamaz.
  • Kampanya aboneliği devredilemez.
  • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devredilemez, başka bir hatta transfer edilemez.
  • Taahhütnamede belirtilen hükümlere kısmen veya tamamen aykırı davranılması ve/veya taahhüt dönemi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi ve/veya GSM hattını başka bir operatöre taşınması/devredilmesi ve/veya paket bedelinin yansıtıldığı GSM hat faturasının son ödeme tarihinde ödenmemesi halinde söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde, paketin ilgili hatta tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar, Turkcell tarafından internet kullanımı için sağlanan indirim bedeli ve ücretsiz konuşma – mesajlaşma bedelleri cezai şart ve söz konusu aykırılığın gerçekleştiği aydan itibaren taahhüt süresi birimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil cihaz taksit tutarları toplamı da cihaz bedeli olarak mobil iletişim hizmet faturasına bir kerede yansıtılır ve abone kampanyadan otomatik olarak çıkarılır.

  Sık Sorulan Sorular

  Paket Ücretine Neler Dahildir?

  Kampanya kapsamında alınan paket tutarına göre aylık 1GB veya 4GB Internet kullanımı, yurtiçinde, Turkcell’lilerle akşam 9’dan sabah 9’a kadar görüşme ve mesajlaşma ve Samsung Galaxy Tab dahildir.

  Görüşme ve mesajlaşmada sınır var mıdır?

  Kampanya kapsamındaki Turkcell’lilerle akşam 9’dan sabah 9’a kadar konuşma, görüntülü görüşme ve mesajlaşma yurtiçinde geçerlidir. Bir fatura dönemi için, konuşma ve görüntülü görüşme 64 saatle, mesajlaşma ise toplam 1000 adet SMS ile sınırlandırılmıştır. Her fatura döneminde dakika ve SMS haklarınız baştan tanımlanır. Paket’in karşılığına denk gelen görüşme ve mesajlaşma kullanım miktarlarının aşılması halinde, kullanımı aşan kısma ilişkin ücretlendirme müşterinin mevcut tarifesi üzerinden yapılır.

  Görüntülü görüşme nasıl yapabilirim?

  Görüntülü görüşme yapabilmek için görüştüğünüz kişinin telefonunun da görüntülü görüşmeyi desteklemesi ve Turkcell 3G kapsama alanında olmanız gerekmektedir.

  Pakette yer alan mesajlaşmaya MMS de dahil mi?

  Hayır, MMS ayrı bir servistir.

  Pakette verilen ücretsiz kullanım haklarını nasıl sorgulayabilirim?

  Internet bakiyesi KALAN yazıp 2260’a göndererek ÜCRETSİZ sorgulanabilir.

  Paketteki SMS’ler, Web Mesaj da kullanılabilir mi?

  Hayır.

  Verilen dakikalarla konferans görüşme yapılabilir mi?

  Evet

  Özel servis numaraları konuşmaya dahil midir?

  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

  Mevcut hattımla kampanyaya dahil olabilir miyim?

  Mevcut hattınızda tanımlı başka bir cihaz kampanyası var ise bu kampanyadan başka bir hattınızla veya yeni bir hat alarak yararlanabilirsiniz.

  Kampanyaya katıldığım zaman tarifem değişir mi?

  Hayır, mevcut tarifeniz değişmez.

  Kampanyadan paketlerim bittiğinde bilgi mesajı gelir mi?

  Evet, bilgi mesajı gönderilecektir.

  Numara değişikliğinde kampanya devam eder mi?

  Evet, yeni numaranız ile kampanyaya devam edebilirsiniz.

  Bir hattıma tanımlanan kampanyayı kendi adıma kayıtlı başka bir hattıma devredebilir miyim?

  Hayır, kampanya devredilemez.

  Fatura kesim tarihimi değiştirebilir miyim?

  Hayır, değiştirilemez.

  Aldığım cihaz bozuk çıkarsa ne yapmalıyım?

  Cihazınızı yetkili bir teknik servise götürmeniz gerekir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüz takdirde ve kullanıcı hatası yoksa herhangi bir ücret/ödemenize gerek yoktur.

  Aldığım cihazı kaybettim/çaldırdım. GSM hattıma fatura yansımaya devam eder mi?

  Evet. Cihazı kaybetseniz bile kampanya süresi sonuna kadar faturanıza aylık kampanya bedeli yansımaya devam eder.

  Kampanyanın iptali veya cayması durumunda ne yapılır?

  Taahhütnamede belirtilen hükümlere kısmen veya tamamen aykırı davranılması ve/veya taahhüt dönemi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi ve/veya GSM hattını başka bir operatöre taşınması/devredilmesi ve/veya paket bedelinin yansıtıldığı GSM hat faturasının son ödeme tarihinde ödenmemesi halinde söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde, paketin ilgili hatta tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar, Turkcell tarafından internet kullanımı için sağlanan indirim bedeli ve ücretsiz konuşma – mesajlaşma bedelleri cezai şart ve söz konusu aykırılığın gerçekleştiği aydan itibaren taahhüt süresi birimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil cihaz taksit tutarları toplamı da cihaz bedeli olarak mobil iletişim hizmet faturasına bir kerede yansıtılır ve abone kampanyadan otomatik olarak çıkarılır”

  Samsung Galaxy Tablet Özellikleri

  Marka / Model
  Marka Samsung Model Galaxy Tab Diğer model adı Samsung P1000 Form faktör Tablet Renk Black on grey
  Şebeke
  GSM şebeke EDGE, GPRS, HSDPA (3G), HSUPA Servis 850, 900, 1800, 1900, 2100
  Bağlantılar
  Bluetooth v3.0 with A2DP Kızılötesi Hayır Wi-Fi(WLAN) Evet USB Evet2.0 Faks / Veri Evet
  Ekran
  Ana ekran Color TFT capacitive touchscreen Renkli ekran 16.000.000 renkler Boyutlar 177.8 mm mm. Çözünürlük 1024 x 600 piksel Dış ekran Bilinmiyor
  Bellek
  Dahili bellek 16GB/32GB Harici bellek 32GB Bellek Kartı yuvaları 1 Bellek kartı tipleri MicroSD, MicroSDHC
  Temel özellikler
  Pil Standard battery, Li-Po 4000 mAh Bekleme süresi Bilinmiyor Konuşma süresi Bilinmiyor
  Arama
  Tireşim Evet Foto ID Evet Melodiler MP3, WAV
  Kamera
  Kamera Evet Megapiksel 3.15 megapiksel Maks. fotoğraf çözünürlüğü 2048×1536 piksel Dijital zum Hayır Optik zum Hayır Otomatik netleme Evet Flaş Evet Video kayıt Evet İkinci (dahili) kamera Evet
  Mesaj
  SMS Evet MMS Evet T9 metin girişi Evet E-posta Evet HTML tarayıcı Evet
  Multimedya
  FM radyo çalar Hayır Java desteği Evet Ses çalar AC3, eAAC, FLAC, MP3, WAV Video oynatma DivX, H263, H264, MP4, WMV
  Özellikler
  Melodi ekleme Evet Ajanda fonksiyonları Organiser, Voice memo, Image/video editor, Thinkfree Office Görüntülü görüşme Evet Diğer özellikler Android OS v2.2, ARM Cortex A8, 1GHz processor; PowerVR SGX540, Social networking integration, Full HD video playback, Digital compass, Readers/Media/Music Hub, Adobe Flash 10.1, TV-out, Swype, TouchWiz UI, Accelerometer, Proximity sensor
  Format
  Ağırlık 380 g. Boyutlar (Y x G x D) 190x120x12 mm.

  Samsung Galaxy Tablet Turkcell İle Türkiye’de

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir