Samsung Galaxy W Tablet Telefon Yakında Çıkıyor

Samsung Galaxy W Tablet Telefon Yakında Çıkıyor

Samsung Galaxy W adıyla pazara sürülmeye hazırlanan Tablet Telefon serisi Samsung tarafından önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtılacak. Geçtiğimiz yıllarda Galaxy W – Galaxy Wonder adı ile satışta olan bir modelin adıyla pazara çıkması beklenilen modelin 7 inçlik HD Ekrana sahip bir Tablet Telefon olması bekleniyor. SnapDragon serisi 1.2 Ghz’lik hıza sahip 4 Çekirdekli bir işlemci […]


Samsung Galaxy W adıyla pazara sürülmeye hazırlanan Tablet Telefon serisi Samsung tarafından önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtılacak.

Geçtiğimiz yıllarda Galaxy W – Galaxy Wonder adı ile satışta olan bir modelin adıyla pazara çıkması beklenilen modelin 7 inçlik HD Ekrana sahip bir Tablet Telefon olması bekleniyor.

SnapDragon serisi 1.2 Ghz’lik hıza sahip 4 Çekirdekli bir işlemci ile pazara çıkması beklenilen Samsung Galaxy W modelinin 1.5 GB’lık Ram ve 8 GB Dâhili Depolama alanı ile pazara çıkması bekleniyor. Ayrıca Micro SD Kart desteği de cihaza sağlanacak.

Samsung Galaxy W Tablet Telefon Yakında Çıkıyor
Samsung Galaxy W Tablet Telefon Yakında Çıkıyor

Samsung Galaxy W Uzak Doğu Pazarına Özel Olabilir

8 MP Arka Kameraya sahip olacak olan Samsung Galaxy W modelinin hangi ülkelerde ise satışa çıkacağı bilinmiyor. Çin’de bir sertifikasyon onayı için başvuru yapan firmanın bu model ile sadece Uzak Doğu Pazarına giriş yapması da muhtemel gibi görünüyor.

  7 İnç Boyutundaki Akıllı Telefon Samsung Galaxy J Max Duyuruldu, Teknik Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

Türkiye’de çok fazla alıcı kitlesi olmayan ancak yine de bazı durumlarda tercih edilen Tablet Telefon modellerinden pazarda ne yazık ki sadece birkaç marka var.

Samsung Galaxy W ülkemizde uygun bir fiyat politikası ile satışa çıkarsa kullanıcının da dikkatini çekecektir diye düşünüyoruz.

 

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status