Samsung Galaxy W Tablet Telefon Yakında Çıkıyor

Samsung Galaxy W adıyla pazara sürülmeye hazırlanan Tablet Telefon serisi Samsung tarafından önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtılacak. Geçtiğimiz yıllarda Galaxy W – Galaxy Wonder adı ile satışta olan bir modelin adıyla pazara çıkması beklenilen modelin 7 inçlik HD Ekrana sahip bir Tablet Telefon olması bekleniyor. SnapDragon serisi 1.2 Ghz’lik hıza sahip 4 Çekirdekli bir işlemci […]Samsung Galaxy W adıyla pazara sürülmeye hazırlanan Tablet Telefon serisi Samsung tarafından önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtılacak.

Geçtiğimiz yıllarda Galaxy W – Galaxy Wonder adı ile satışta olan bir modelin adıyla pazara çıkması beklenilen modelin 7 inçlik HD Ekrana sahip bir Tablet Telefon olması bekleniyor.

SnapDragon serisi 1.2 Ghz’lik hıza sahip 4 Çekirdekli bir işlemci ile pazara çıkması beklenilen Samsung Galaxy W modelinin 1.5 GB’lık Ram ve 8 GB Dâhili Depolama alanı ile pazara çıkması bekleniyor. Ayrıca Micro SD Kart desteği de cihaza sağlanacak.

Samsung Galaxy W Tablet Telefon Yakında Çıkıyor
Samsung Galaxy W Tablet Telefon Yakında Çıkıyor

Samsung Galaxy W Uzak Doğu Pazarına Özel Olabilir

8 MP Arka Kameraya sahip olacak olan Samsung Galaxy W modelinin hangi ülkelerde ise satışa çıkacağı bilinmiyor. Çin’de bir sertifikasyon onayı için başvuru yapan firmanın bu model ile sadece Uzak Doğu Pazarına giriş yapması da muhtemel gibi görünüyor.

  Telefon Özellikli 7 İnçlik Huawei MediaPad 7 Vogua Modeli Tanıtıldı

Türkiye’de çok fazla alıcı kitlesi olmayan ancak yine de bazı durumlarda tercih edilen Tablet Telefon modellerinden pazarda ne yazık ki sadece birkaç marka var.

Samsung Galaxy W ülkemizde uygun bir fiyat politikası ile satışa çıkarsa kullanıcının da dikkatini çekecektir diye düşünüyoruz.

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status