Samsung Gear S3 Modelinde Tizen 3.0 Güncellemesi Sonrasında Sorunlar Çıkmaya Başladı

Samsung Gear S3 Modelinde Tizen 3.0 Güncellemesi Sonrasında Sorunlar Çıkmaya Başladı

Geçtiğimiz günlerde Tizen 3.0 Güncellemesi alan Samsung Gear S3 modelinde Batarya Tüketimi ve Güç Tasarruf Modundan Çıkış gibi konularda sıkıntılar yaşanmaya başladı.Geçtiğimiz günlerde 3.0 Güncellemesi alan modelinde Batarya Tüketimi ve Güç Tasarruf Modundan Çıkış gibi konularda sıkıntılar yaşanmaya başladı.

Kullanıcılardan gelen şikâyetlere göre 3.0 güncellemesi öncesinde ortalama olarak 3-4 gün arasında Batarya Ömrüne sahip olan ailesi güncelleme sonrasında batarya süresinde 1.5 – 2 güne düşmüş durumda.

Ayrıca yine gelen bilgilere göre Güç Tasarruf Modundan Çıkış konusunda da tüketiciler sorun yaşamaya başlamışlar.

Birçok kullanıcısı Akıllı Saati Güç Tasarruf Moduna aldıktan sonra geri dönüş yapamadıklarını ve cihazı kapatmak zorunda kaldıklarını da belirtti.

Ayrıca bazı kullanıcıların güncelleme sonrasında özellikle Gear S3 serisi ile Apple iPhone X modelleri arasında da Bağlantı Sorunları yaşadıkları gelen bilgiler arasında.

Samsung Gear S3 Güç Tasarruf Modu

Sorunun Çözümü İçin Tek Önerimiz Format Atmak

serisi güncellemesi sonrasında Yavaşlama ve Donma yapmaya başladı ise, Güç Tasarruf Modundan çıkma konusunda sıkıntılar yaşamaya başladı ise, Batarya Ömründe bazı düşüşler yaşandı ise size sunabileceğimiz tek öneriş şu aşamada Hard Reset işlemini uygulamanız olacaktır.

Özellikle bu seviye güncellemeler sonrasında yaşanması muhtemel Uyumsuzluklar için Hard Reset firmalar tarafından da önerilen bir yöntemdir.

Ancak bu işlem sonrasında iPhone X Bağlantı Sorunu ve Batarya Ömrü için ne kadar bir çözüm olur ona bir şey söylemek zor. O sebeple de denemek ve sonucu görmek zorundasınız.

 

ailesine Format Atmak için aşağıdaki linkte belirtilen işlemleri uygulayabilirsiniz.

  Samsung Gear S3 Akıllı Saat Ailesi İçin Batarya Güncellemesi Geldi
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status