Samsung Gear S3 Modelinde Tizen 3.0 Güncellemesi Sonrasında Sorunlar Çıkmaya Başladı

Geçtiğimiz günlerde Tizen 3.0 Güncellemesi alan Samsung Gear S3 modelinde Batarya Tüketimi ve Güç Tasarruf Modundan Çıkış gibi konularda sıkıntılar yaşanmaya başladı.

Kullanıcılardan gelen şikâyetlere göre Tizen 3.0 güncellemesi öncesinde ortalama olarak 3-4 gün arasında Batarya Ömrüne sahip olan Gear S3 ailesi güncelleme sonrasında batarya süresinde 1.5 – 2 güne düşmüş durumda.

Ayrıca yine gelen bilgilere göre Güç Tasarruf Modundan Çıkış konusunda da tüketiciler sorun yaşamaya başlamışlar.

Birçok Samsung Gear S3 kullanıcısı Akıllı Saati Güç Tasarruf Moduna aldıktan sonra geri dönüş yapamadıklarını ve cihazı kapatmak zorunda kaldıklarını da belirtti.

Ayrıca bazı kullanıcıların güncelleme sonrasında özellikle Samsung Gear S3 serisi ile Apple iPhone X modelleri arasında da Bağlantı Sorunları yaşadıkları gelen bilgiler arasında.

Samsung Gear S3 Güç Tasarruf Modu

Sorunun Çözümü İçin Tek Önerimiz Format Atmak

Samsung Gear S3 serisi güncellemesi sonrasında Yavaşlama ve Donma yapmaya başladı ise, Güç Tasarruf Modundan çıkma konusunda sıkıntılar yaşamaya başladı ise, Batarya Ömründe bazı düşüşler yaşandı ise size sunabileceğimiz tek öneriş şu aşamada Hard Reset işlemini uygulamanız olacaktır.

Özellikle bu seviye güncellemeler sonrasında yaşanması muhtemel Uyumsuzluklar için Hard Reset firmalar tarafından da önerilen bir yöntemdir.

Ancak bu işlem sonrasında iPhone X Bağlantı Sorunu ve Batarya Ömrü için ne kadar bir çözüm olur ona bir şey söylemek zor. O sebeple de denemek ve sonucu görmek zorundasınız.

 

Samsung Gear S3 Akıllı Saat ailesine Format Atmak için aşağıdaki linkte belirtilen işlemleri uygulayabilirsiniz.

[stextbox id=’info’] https://www.cepseyir.com/samsung-gear-s3-akilli-saat-format-atma-hard-reset-sifirlama-islemleri-26496.html [/stextbox]

Samsung Gear S3 Modelinde Tizen 3.0 Güncellemesi Sonrasında Sorunlar Çıkmaya Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Home butonuna rebooting yazana kadar basılı tutun. Rebooting yazısını görünce iki iç defa daha basıp bırakın kısa aralıklarla. Bir menü gelicek. Recovery yazısına gelene kadar home busuna basın teker teker. Daha sonra recovery yazısındayken samsung yazısını görene kadar basılı tutun.. telefon sıfırlanacak. Sonra telefondan tekrar tanıtın. Ancak eski yedekleri yüklemeyin.

    Cevapla