Samsung Kablosuz Şarj Teknolojisi İçin Çalışmalarını Hızlandırdı

Samsung Kablosuz Şarj Teknolojisi İçin Çalışmalarını Hızlandırdı

Akıllı Telefon pazarındaki liderliğini korumak için çalışmalarına devam eden Samsung firması bu kapsamda Kablosuz Şarj özelliği için yatırımlarını arttırarak çalışmalarına bir anlamda hız kattı. Güney Kore sayfası üzerinden resmi olarak bir duyuru yapan firma 2013 senesi içerisinde pazara sunmaya hazırlandığı yeni modellerinin tamamında Kablosuz Şarj özelliğini aktif ederek cihazlarına dâhil etmeyi planlıyor. Şu aşamada kullanılan […]yorumlar.net

Akıllı Telefon pazarındaki liderliğini korumak için çalışmalarına devam eden firması bu kapsamda özelliği için yatırımlarını arttırarak çalışmalarına bir anlamda hız kattı.

Güney Kore sayfası üzerinden resmi olarak bir duyuru yapan firma 2013 senesi içerisinde pazara sunmaya hazırlandığı yeni modellerinin tamamında özelliğini aktif ederek cihazlarına dâhil etmeyi planlıyor.

Şu aşamada kullanılan Şarj Sistemlerinden %40 daha ince olan ve eski sistemlerden daha az yer kaplayan sistemleri Electro-Mechanics imzası ile yavaş yavaş üretilmeye başlandı bile.

Bu sistem sayesinde cihazların şarj için koydukları modüllerin bir iki sene içerisinde kalkarak direkt olarak kablosuz şarj sistemi ile şarj edilmeye başlanmaları pek de sürpriz olmayacaktır.

  Samsung Galaxy S4 ve Note II Modelleri İle İlgili Yeni İddialar Ortaya Atıldı
Samsung Kablosuz Şarj Sistemini Telefonlarına Uygulamaya Hazır
Kablosuz Şarj Sistemini Telefonlarına Uygulamaya Hazır

Zaman içerisinde birçok firma tarafından tercih edilecek olan bu sistem genel hatları ile MWC 2013 etkinliğinde duyurulması ve bu alanda yatırım yapan firmaların da bu etkinlikte hem bu sistemi kullanan cihazlarını hem de sistemin temel yapılarını paylaşmaları bekleniyor.

Kablosuz Şarj özelliği ile cihazlarımız belli bir seviyede şarj istasyonlarına tutulmak sureti ile şarj edilebilecek. Bu durumda sağda solda dolaşan kablo toplarından bizi kurtarmak için atılmış oldukça iyi bir adım olacak gibi görünüyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status