Samsung Şimdi de Çoklu Şarj Kablosu İle Karşınızda

Samsung kullanıcıları teknolojiye çok kısa sürede kavuşan kullanıcılar olarak oldukça şanslı. Samsung gün geçmiyor ki hayatı kolaylaştıracak yeni bir ürün duyurmasın. Birden fazla Samsung cihazınızı aynı kablo ile aynı anda şarj etmek istemez misiniz? Bu artık samsung kullanıcıları için mümkün. Çok yakında birden fazla şarjlı USB kablosunun piyasada olacağını duyuran Samsung bir kez daha kullanıcılarının gönlünü feth etti. Siz de birden fazla Samsung cihaz kullanıyorsanız bu kablo tam aradığınız alet.

Yeni tasarlanan çok şarjlı USB kablosu tek bir güç kaynağı kullanarak aynı anda 3 cihazı şarj edebilecek. Tek güç kaynağından alınan güç çoklu USB kablo sayesinde üçe ayrılacak ve siz debu sayede üç cihazı birden şarj etme imkanına sahip olacaksınız. Haberin duyurulmasıyla birlikte Samsung çok sayıda kullanıcısından olumlu yorumlar almaya başladı bile. Günümüzde bir çok kişi birden fazla akıllı telefon kullanıyor ve akıllı telefonların kısa olan ömrü yüzünden şarj aletlerini yanında taşımak zorunda kalıyor. Buda çanta içerisinde kablo kalabalığına neden oluyor. Samsung’un yeni duyurduğu bu cihaz sayesinde bu durumda ortadan kalkıyor.

Samsung Çoklu Şarj Kablosu
Samsung Çoklu Şarj Kablosu

Artık kullanıcıların tek bir kabloyu yanlarında taşıyarak diğer telefonlarını da şarj etmeleri mümkün. Yakında Webstore’lerde yerini alacak olan kablonun fiyatı da 39.99 dolar olarak belirlendi. Ancak bu fiyat bilgisi kesin bilgi olarak görülmüyor.

Samsung Şimdi de Çoklu Şarj Kablosu İle Karşınızda

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir