Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung Tizen OS İçin Geri Sayıma Başladı

Samsung Tizen OS İçin Geri Sayıma Başladı

Şu aşamada pazardaki, en büyük telefon üreticisi ve satıcısı konumunda olan Samsung firması yakın dönemde pazara sunacağı Tizen OS İşletim Sistemi için son düzlüğe girmiş gibi görünüyor. MeeGo İşletim Sistemi üzerine inşa edilen ve Samsung & Intel işbirliği ile ortaya çıkmaya hazırlanan Tizen OS İşletim Sistemi yakın dönede pazarda yeni modeller ile kendisini gösterecek gibi […]


Şu aşamada pazardaki, en büyük telefon üreticisi ve satıcısı konumunda olan firması yakın dönemde pazara sunacağı İşletim Sistemi için son düzlüğe girmiş gibi görünüyor.

İşletim Sistemi üzerine inşa edilen ve & Intel işbirliği ile ortaya çıkmaya hazırlanan İşletim Sistemi yakın dönede pazarda yeni modeller ile kendisini gösterecek gibi görünüyor.

Firma tarafından henüz net bir açıklama yapılmazken Ocak ve Şubat aylarında yapılacak iki Teknoloji Fuarından birisinde İşletim Sisteminin duyurulması ve firma tarafından Tizen OS İşletim Sistemine sahip ilk modellerin tanıtılması pek de şaşırtıcı olmayacaktır.

Bakalım giderek büyüyen ve irili ufaklı birçok işletim sisteminin pazardan yer kapmaya çalıştığı Mobil İşletim Sistemi hangi firmadan yana doğru bir atılım olacak, hangi firma bu alandaki başarısına veda edecek.

  Samsung TV Evde, Hediyesi Cepte Kampanyası (Şubat – Mart 2017)
Samsung Tizen OS İçin Geri Sayıma Başladı
Samsung Tizen OS İçin Geri Sayıma Başladı


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status