Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung TV Modellerine 500 Farklı Oyun Eklenecek

Samsung TV Modellerine 500 Farklı Oyun Eklenecek

Kore’li TV üreticisi PlayStation Oyun Geliştiricileri ile karşılıklı anlaşmalar yaparak Samsung TV Modellerine 500 Oyun eklemeyi planlıyor. TV Satışlarından elde ettiği gelirin yavaş yavaş düşmeye başlamasından dolayı Samsung firması yeni bir atılım içerisine girme kararı aldı. Buna göre artık üretilen TV Modellerine daha fazla özellik eklenecek ve Akıllı TV dönemi için adımlar daha hızlı atılacak.   […]


Kore’li TV üreticisi PlayStation Oyun Geliştiricileri ile karşılıklı anlaşmalar yaparak Samsung TV Modellerine 500 Oyun eklemeyi planlıyor.

TV Satışlarından elde ettiği gelirin yavaş yavaş düşmeye başlamasından dolayı Samsung firması yeni bir atılım içerisine girme kararı aldı.

Buna göre artık üretilen TV Modellerine daha fazla özellik eklenecek ve Akıllı TV dönemi için adımlar daha hızlı atılacak.

 

SmartThings İle Güvenlik Sorunları Halledilecek

Geçtiğimiz günlerde Samsung tarafından satın alınan Güvenlik Sistemleri Üreticisi SmartThings tarafından geliştirilen Güvenlik Yazılımlarının üretimi yapılacak olan Samsung TV serilerinde kullanılmaya başlanacağı açıklandı.

Bu sayede İnternet Üzerinden yapılan ve direkt olarak TV’leri hedef alan saldırılara karşı SmartThings yazılımları sayesinde önlem alınmış olacak.

Özellikle TV Kameralarının İzinsiz Kullanımı noktasında geçmiş yıllarda yaşanan sorunlar sebebiyle Samsung cephesinin bu alanda kendisini geliştirmeye devam ettiği gelen haberler arasında.

 

Samsung TV Modellerine 500 Farklı Oyun Eklenecek
Samsung TV Modellerine 500 Farklı Oyun Eklenecek

 

PlayStation Geliştiricileri İle Görüşülüyor

Oyun noktasında da Akıllı TV Modellerini güçlendirmek isteyen Samsung firması PlayStation için oyun hazırlayan ekipler ile de irtibata geçmiş durumda.

Birçok Oyun Üreticisi ile irtibatta olan firmanın şu aşamada 400’ü direkt oynanabilir, 100 tanesi ise indirilip oynanabilir yapıda olan 500 oyun için anlaşma sağlanmış durumda.

Samsung basın sözcüsü tarafından yapılan açıklamalara göre elde edilen 500 Oyun bir başlangıç. İlerleyen süreçte Samsung TV üzerinden oynanabilir olan oyun sayısı daha da yükselecek.

 

Samsung TV Oyun Dünyası
Samsung TV Oyun Dünyası

 

Ülkemizde Samsung Biraz Geride Kaldı

Pazardaki hakimiyetini TV alanında gerileten Samsung firması ülkemizdeki satışlarda da geride kalmaya başladı.

firmasının Uygun Fiyat & Yüksek Özellikler ile pazarda belli bir konuma gelmesi, ve firmalarının pazara daha fazla önem vermeye başlamaları ile Samsung TV satışlarında da düşmeler yaşanmaya başladı.

Daha önceleri kendi bayileri ile satış yapan firması özellikle 2015 yılında Bimeks, Vatan, TeknoSA gibi büyük Teknoloji Satış Mağazaları üzerinden ciddi bir reklam ve promotör desteği ile satışlarını katlamaya başlamış durumda.

Fiyat noktasında da başarılı bir fiyatlandırma yapan firmanın bu başarısı da Samsung firmasının satışlarını direkt olarak olumsuz etkilemeye başlamış durumda.

Samsung TV
Samsung TV

  LG 2019’da Akıllı Telefon ve Akıllı Saat Modellerinin İsimlerini Değiştirecek

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status