Pasaport Kayıt İşlemleriSamsung yeni bir devrim peşinde

Samsung yeni bir devrim peşinde

Samsung şirketi ürettiği yeni teknolojilere bir tane daha ekleyerek, kamera pazarında da bir devrim yapmak istiyor. Samsung’un bugünlerde tanıttığı yeni kamera sensörleri rakiplerinin kullandıklarına göre daha avantajlı olduğu söylenirken, Samsung onları ezip geçeceğinden emin. Yeni kamera sensörleri gerçekten pazara damgasını vurabilecek mi?   Samsung dün düzenlediği bir etkinlikte yeni kamera sensörlerini dünyaya ilk kez tanıtmış […]


şirketi ürettiği yeni teknolojilere bir tane daha ekleyerek, kamera pazarında da bir devrim yapmak istiyor. ’un bugünlerde tanıttığı yeni kamera sensörleri rakiplerinin kullandıklarına göre daha avantajlı olduğu söylenirken, onları ezip geçeceğinden emin.

Yeni kamera sensörleri gerçekten pazara damgasını vurabilecek mi?

 

dün düzenlediği bir etkinlikte yeni kamera sensörlerini dünyaya ilk kez tanıtmış oldu.  Aslında ISOCELL, 2013 yılından beri şirketinin bazı telefonlarında düzenli olarak kullandığı bir sensör teknolojisiydi. şirketi bu yıl önemli bir karar aldı ve görüntülenme teknolojisine daha çok önem vermesi gerektiğini bu sayede rakiplerini geride bırakabileceğini düşündü.

şirketinin detaylı bir şekilde emek verip planladığı bu dev markalaşma adımı, şirketin aslında bu pazarda ne kadar çok yer almayı istediğinin büyük bir göstergesi. bu teknolojiyle yeni ürettiği sensörleri 4 farklı sınıfta toplamayı ve ona göre bir plan çizmeyi düşünüyor.

  Samsung Gear S3 Bağlantı Kopma Sorunu ve Çözümü

Bunlardan birincisi ISOCELL Duo teknolojisi, bu sensörün çift kameralı telefonlarda Samsung tarafından kullanılacağı belirtildi. Galaxy Note 8 ve C10’da kullanılıp kullanıcılara sunulacağı düşünülen bu sensör teknolojisi yakın bir gelecekte Galaxy serisinde de kullanılmasının istenildiği açıklandı.

İkinci sensörümüz ise ISOCELL Bright, bu lens sayesinde Samsung daha az ışığa sahip, loş ortamlarda daha temiz ve kaliteli fotoğraflar çekilmesinin mümkün olacağını söylüyor. Bu konuda gerçekten kendisine çok güvenen Samsung şirketi, ISOCELL Fast sensörünün kullanılmasıyla da düşük aydınlatma da bile hızlı otofocus sağlayabileceğini gururlu belirtiyor.

Son sensörümüz ise Shangai’da tanıtılan ISOCELL Slim, bu sensör teknolojisi ise adı üstünde ince olduğundan dolayı telefonun görsel düzenini bozmayacak şekilde lensler kullanılarak tasarlanmış bir şekilde kullanıcıya sunuldu.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status