Samsung’dan yeni Galaxy K ZOOM

Samsung’un çıkardığı telefonlar teknoloji dünyasında çığır açmaya devam ediyor. Son çıkardığı ve yeni satışa sunulan galaxy K Zoom ile hem telefon hemde mükemmel kamerayı bir arada sunuyor. Diğer Samsung telefonlarına göre çok fazla kameraya odaklı teknoloji kullanılmış. Galaxy K Zoom ilk çıkan modeline göre daha ince tasarımlı ve kamerada mükemmel. Galaxy K Zoom’da 720 x 1.280 çözünürlüklü Super AMOLED ekran bulunuyor ve görüntüler oldukça kaliteli ve canlı. 2 GB RAM bulunan Galaxy K Zoom aynı zamanda 6 çekirdekli Samsung Exynos 5 işlemcisine sahip.

Mükemmel kamera özelliğine sahip K Zoom 10x zoom özelliğine sahip ve kesintisiz odaklı fotoğraf ve video özelliği sunuyor. 8GB hafızaya ve 64 GB’a kadar arttırılabilir hafızaya sahip. Ayrıca 20,7 MP BSİ CMOS sensör, ultra net ve ayrıntılı HD görüntü ile profesyonel fotoğraf makinalarına taş çıkarıyor. Samsung fotoğraf makinası modellerinde bulunan mükemmel selfie çekinebilmeniz için ön kamera zaman ayarlayıcıda mevcut. Ultra enerji tasarrufu modu bulunan akıllı telefon aynı zamanda şarjınızın çabuk bitmemesi için size tasarruflu bir özellik sunuyor.

Galaxy K ZOOM
Galaxy K ZOOM

Görünüm ve incelik olarak Samsung Galaxy S5’e benzeyen K Zoom telefondan fazlasını sunuyor. Samsung işletim sistemine alışkın Samsung kullanıcıları için harika bir seçenek. Yüksek güç gerektiği zaman 2 çekirdekle, düşük hız gerektiğinde 4 çekirdek devreye giren K Zoom size kesintisiz ve yüksek düzeyde performans sunarak hayatınızı ve güzel anlarınızı ölümsüzleştirerek kolaylık sağlıyor.

Yeni çıkan telefonların fiyatlarına göre bu mükemmel özelliklere sahip Galaxy K Zoom’un fiyatı 1500 civarlarında satışa sunuluyor. Yeni yeni teknoloji marketlerinde ve Samsung bayilerinde yerini alan akıllı telefon ve kamerayı görmek için satış noktalarına uğramanızı tavsiye ederiz.

Samsung’dan yeni Galaxy K ZOOM

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir