Samsung’dan zarif tasarımlı Galaxy Gear Fit

Samsung’un ileri teknolojiyle geliştirmeye devam ettiği ürünlerinden biri akıllı kuşkusuz akıllı saatler. Önce Galaxy Gear ardından Gear 2’yi çıkararak kullanıcılarına sunan Samsung son olarak da spor severler için Samsung Galaxy Gear Fit’i sizlere sundu. Değiştirilebilir bant özelliğiyle tüm kıyafetlerinize uyum sağlayacak bir teknolojik ürün.

Gear Fit sadece bir cep telefonu aksesuarı ya da saat değil, en önemli özelliği egzersiz esnasında size koçluk yapması. Gear Fit Kalp Atış Sensörü sayesinde egzersiz esnasında nabzınızı ölçer ve size yol gösterici olur. Spor esnasında telefonunuz elinizin altında değilken sizi bildirimlerden, e-postalardan ve gelen çağrılardan haberdar eder.

Galaxy Gear Fit
Galaxy Gear Fit

Gear Fit ince, şık ve zarif tasarımıyla size her yerde her koşulda uyum sağlayacak. Unisex bir ürün olması özelliğiyle kadın erkek herkesin kolaylıkla kullanımına sunuluyor. Ayrıca ekran arka plan rengini ve saat tasarımını zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Toza ve suya karşı dayanıklı özelliği ile 7/24 kullanabileceğiniz, spor yaparken yanınızdan ayırmayacağınız akıllı bir ürün.

Tüm bunların yanında adım sayar özelliği ile yürüyüş sırasında adımlarınızı sayabilir, kronometresini kullanarak koşu esnasından derecenizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca çeşitli medya araçlarını yönetmek için uzaktan kumanda olarak kullanabileceğiniz gibi, alarm ve zamanlayıcı olarak da çok fazla işinize yarayacaktır. Bluetooth kulaklık kullanarak egzersiz sırasında müzik keyfini de yaşayabilirsiniz. Galaxy Gear Fit tam 17 Samsung tablet ve akıllı telefonla uyum sağlamaktadır.

Samsung’dan zarif tasarımlı Galaxy Gear Fit

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir