Samsung’tan pembe bir hamle

Samsung çoğumuzun satan alamayacağı bir telefon tanıttı.

 

Samsung, bütün akıllı telefon teknolojilerinin değiştiği yepyeni bir telefon döneminin başladığı, ilk iPhone’un tanıtıldığı günün 10. yıl döneminde Samsung şirketi yeni telefon duyurdu, tam da günün de değil mi? Aslında bu konu da çok da heyecanlanmamıza gerek yok çünkü duyurusu yapılan telefon aslında yepyeni bir telefon değil. Şöyle ki Galaxy S8’in yeni bir sürümü diyebiliriz. Bunun yanı sıra büyük ihtimal çoğumuz bu telefona sahip olamayacağız gibi duruyor. Bunun nedeni ise Galaxy S8 +’ın gül pembe rengindeki bu telefonu sadece Güney Kore ve Tayvan gibi seçkin pazarlara sunulacağı duyuruldu. Çok beğenip almak isteyen varsa, önünde uzun bir yol varmış gibi gözüküyor.

Samsung şirketinin uzun bir zamandır bu renge sahip bir Galaxy telefonu çıkartmak istediğini biliyorduk ve sadece belirlenmiş yerlerde satışa sunulacağı da söylenmişti. Anlaşılan bütün iddialar ve açıklamalar doğruymuş. Samsung her şeyi doğrulayarak Golden Rose rengindeki Galaxy S8+’ı tanıttı.

Belirtmemiz gerekirse yeni tanıtılan telefonun diğerlerinden farklı olan kısmı sadece rengi. Diğer teknik ve yazılım özellikleri tamamen aynı.

Samsung’tan pembe bir hamle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir