Samsunn Galaxy S3 Siyah Renk Seçeneği İle Türkiye’de

Samsunn Galaxy S3 Siyah Renk Seçeneği İle Türkiye’de

Samsung firması tarafından istenen satış rakamlarına ulaşmayı beceremeyen Galaxy S3 modeli için yeni bir hareketlenme çalışması başlatıldı. Bu kapsamda yeni renkler eklenen Samsung Galaxy S3 modeli ilk olarak Türkiye Pazarına Siyah Renge sahip modeli ile giriş yapacak. TeknoSA tarafından Ön Siparişleri açılan Samsung Galaxy S3 Siyah model için belirlenen fiyat ise 1799 TL olarak bildirildi. […]yorumlar.net

Samsung firması tarafından istenen satış rakamlarına ulaşmayı beceremeyen modeli için yeni bir hareketlenme çalışması başlatıldı.

Bu kapsamda yeni renkler eklenen modeli ilk olarak Türkiye Pazarına Siyah Renge sahip modeli ile giriş yapacak.

TeknoSA tarafından Ön Siparişleri açılan Siyah model için belirlenen fiyat ise 1799 TL olarak bildirildi. Buna göre pazarda şu aşamada Mermer Beyazı ve Çakıl Taşı Mavisi renklerine sahip olan aynı fiyat seviyesinden birde Siyah renge sahip olacak.

Samsung Galaxy S3 Siyah TeknoSA
Siyah TeknoSA

Yenilenen renk seçenekleri ile bakalım modelinin satışlarında bir artış olacak mı? Yoksa Apple iPhone 5 modeli şimdiden etkisini gösterip üst modellere olan ilgiyi en azından ülkemize giriş yapana kadar azaltacak mı?

  Çalınan Akıllı Telefonlar İçin Kill Switch Özelliği Yolda

Samsung Galaxy S3 İçin Diğer Renkler Hakkında Bilgi…

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. …Samsung firması tarafından istenen satış rakamlarına ulaşmayı beceremeyen Galaxy S3 modeli için yeni bir hareketlenme çalışması başlatıldı…

  IPHONE gözlüğünü çıkarın lütfen artık, Satış rakamları bugüne kadar – ayrıca çok kısa sürede – hangi Smartphone tarafından ulaşılabilmiş ki SAMSUNG Panik yapsın…

  • Burada ulaşılan adetten bahsetmiyoruz ne yazık ki. Samsung firması Galaxy S3 modeli ile belli bir satış adedine ulaşmış, rakiplerini geride bırakmış olabilir. Ancak Galaxy S3 modeli firma iç dinamikleri tarafından gösterilen katsayılara ulaşamamış durumda.

   Özellikle satış sonrasında aldığı olumsuz geri bildirilerde kullanıcılarda olumsuz bir etki yaratmaya devam ediyor.

   Hiçbir firma babamın oğlu değil. Kimseye de yanlı bakma gibi bir durumumuz yok ne yazık ki. Apple ürünleri kendi çapında ayrı bir değerdis, Samsung ürünleri kendi çapında ayrı bir değer.

   Yapılan her habare YANLI BİR YAZI gözüyle bakmamanızı öneririm.

   Teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status