Şarjlı Matkap Alırken Kaliteden Kaçmayın!

Şarjlı Matkap Alırken Kaliteden Kaçmayın!

Sektörün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretimlerini sürdüren Eryıldız Hırdavat kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetine azami düzeyde özen göstermeye devam etmektedir. 1996 yılında kurulan Eryıldız son yazılım teknolojileri dâhil ettiği çalışmalarını aynı zamanda araştırma ve geliştirme ile de desteklemeyi sürdürmektedir. Eryildiz.net bu anlamda müşterilere yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmayı amaçlamakta, birbirinden farklı alanlara yönelik […]


Sektörün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretimlerini sürdüren Eryıldız Hırdavat kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetine azami düzeyde özen göstermeye devam etmektedir.

1996 yılında kurulan Eryıldız son yazılım teknolojileri dâhil ettiği çalışmalarını aynı zamanda araştırma ve geliştirme ile de desteklemeyi sürdürmektedir. Eryildiz.net bu anlamda müşterilere yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmayı amaçlamakta, birbirinden farklı alanlara yönelik üretilmiş ürünleri satışa sunmaktadır. Sitemizde ayrıca fırsatlar bölümünde çeşitli ürünler yer almaktadır.

Eryildiz.net adresine eklenenler arasında şarjlı matkap modelleri de bulunmaktadır. Sitede arama yapıldığında farklı fiyatlara ve özelliklere sahip matkaplar görüntülenmektedir. Makita DF347DWE Akülü Şarjlı Matkap görseli ve fiyatı ile birlikte sitemizde mevcuttur. Devir ayarlı, iki vitesli ürün otomatik durdurucu elektrik fren sistemine sahiptir ve paketin içeriğine Lityum İyon Tip Çift Akü, şarj cihazı ve çanta dâhildir. Satış fiyatı ise 670 TL’dir.

Daha uygun bir ücret karşılığında matkap almak isteyenler içinde CatPower CAT 5112 Lion Matkap modeli vardır. 260 TL olan ürün elektrik kablosundan bağımsız olarak çalışmasına devam ederek işlerin aksamadan ilerlemesini sağlamaktadır. Ürün iki yıl servis garantilidir. Matkapların yanı sıra zımpara ve kılıç testere de incelenebilecek ürünler arasındadır. Darbesiz matkap arayanlara yönelikte Maktec MT607 modeli Eryildiz.net’te satıştadır.

Eryıldız Hırdavat ürün gamını daima güncelleyerek müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Teknolojinin imkânlarından faydalanılarak devam edilen çalışmalar sonucunda binlerce ürün çeşidine ulaşılmıştır. Sitemizdeki kategoriler arasına ayaklar- tekerler, cam raf tutucu ve gönyeleri içeren bağlantı elemanları, stor sistemleri ve panjurlar ile dekorasyon malzemeleri gibi alternatifler eklenmiştir. Şarjlı matkap ise elektrikli el aletleri bölümünde görüntülenebilmektedir.

Herhangi bir ürün hakkında bizimle iletişime geçerek görüş alışverişinde bulunmak isteyen müşterilerimiz için gereken malumatlar sitemizde yer almaktadır. Satın alınan bir ürünün iade süreci ise şöyle işlemektedir; yedi gün içerisinde faturanın ön yüzündeki formu tam olarak doldurup ürünü gönderdiğimiz kargo firmasıyla ürünün karşı ödemeli olarak iade edilmesi mümkün olmaktadır. İade ve değişim şartlarına ilişkin ayrıntılar için Eryildiz.net adresi ziyaret edilebilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status