Satürn Teknoloji Mağazaları Ziyaretçilerine Galaxy GEAR Kazandırıyor

Satürn Teknoloji Market tarafından başlatılan kampanya ile Satürn Mağazalarından birisinde Check-İn yapan ve bunu Twitter üzerinden paylaşan müşterisine Samsung Galaxy GEAR hediye edecek.

Kampanya kapsamında yapmanız gerekenler oldukça basit. Bir SATÜRN Mağazasına gitmeniz, Foursquare üzerinden bir check-in yapmanız, Twitter Satürn Türkiye hesabını takip etmeniz ve kampanyayı paylaşmanız yeterli olacaktır.

Ödül, kampanya süresince Türkiye Saturn mağazalarında Foursquare üzerinden yaptıkları check-in bildirimini Twitter’da paylaşan her mağaza için her her 1000. kişiye verilecektir.

Satürn Teknoloji Mağazaları Ziyaretçilerine Galaxy GEAR Kazandırıyor
Satürn Teknoloji Mağazaları Ziyaretçilerine Galaxy GEAR Kazandırıyor

Satürn Samsung Galaxy GEAR Kampanya Detayları

 • Check-in’le Gear Kazan kampanyası, (26 Eylül – 26 Aralık 2013) tarihleri arasında, Türkiye genelinde, kişisel bilgileri ile Saturn Türkiye twitter hesabını takip eden ve Foursquare üzerinden ücretsiz check-in yapacak kişiler için geçerlidir.
 • Ödül, kampanya süresince Türkiye Saturn mağazalarında Foursquare üzerinden yaptıkları check-in bildirimini Twitter’da paylaşan her mağaza için her her 1000. kişiye verilecektir.
 • 1000. Kişiler hazırlanmış bir yazılım üzerinden takip edilecek ve belirlenecektir.
 • Talihliler kampanya sonunda https://www.facebook.com/SaturnTurkiye  adresinde bulunan Saturn Türkiye Facebook Sayfasında açıklanacaktır.
 • Kampanyaya katılım her gün bir Foursquare kullanıcısının yalnızca 1 Saturn mağazası için gerçekleştirdiği ve Twitte hesabından paylaştığı check-in geçerli sayılacaktır.
 • Ödül: Bir adedi 799 TL değerinde 5 Adet Galaxy Gear Smart Watch. (Her mağaza için bir adet ürün verilecektir.)
 • ” Check-in’le Gear Kazan ” kampanyasına herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur. 18 yaşından küçüklerin işlemleri veli veya vasi onayına tabidir.
 • “Check-in’le Gear Kazan” kampanyasına katılan katılımcılar ödül kazandıkları durumda kazandıkları ödülü nakdi olarak talep edemez veya hakkını başkasına devredemez.
 • MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi uygulama süresinde ve koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Katılımcının internet erişiminde/bağlantısında yaşanacak kopmalar nedeni ile uygulama sistemine yansımayan içerik mesajları ve paylaşımlar geçerli olmayacaktır. Bu ve benzeri nedenlerden yaşanacak aksaklıklardan, sisteme yansımayan kayıt farklılıklarından katılımcı sorumludur. Bu gibi durumlarda internet bağlantısının koptuğu ana kadar olan kayıtlar sisteme yansıyacaktır ve dikkate alınacaktır.
 • Kullanıcı’nın hukuka aykırı içerik yüklediği, hukuka aykırı mesajlaşma veya yorumlar bulunduğu veya işbu Kullanım Koşullarında yer alan kural ve yükümlülüklerin ihlal edildiği yönünde MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin tespiti veya üçüncü kişilerin bildirimi/şikâyeti olması veya bu nedenle bir yasal yazışma veya yaptırım gerçekleşmesi halinde MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kullanıcı’nın sisteme içerik yüklemesini reddetme, varolan içeriği hesaplardan veya yayından kaldırma ve/veya Kullanıcı’nın hesapları takip etme ve hizmeti kullanmasını engelleme ve kullanmasına derhal son verme hakkına sahiptir. İhlali gerçekleştiren Kullanıcı, içeriğin platformda yeniden görüntülenmesini veya kapatılmış hesabının yeniden açılmasını talep edemez veya başkaca bir hak talebinde bulunamaz. Kullanıcı bu çerçevede MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin doğrudan ve dolaylı olarak uğrayacağı tüm zararı karşılamakla yükümlüdür.
 • Kullanıcılar, Saturn Türkiye Twitter ve Foursquare sayfasında açıkladıkları her içeriğin, mecralarda yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere ifşa edilmesi/paylaşılması konusunda MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi ve Lowe İstanbul Reklamcılık A.Ş. şirketleri, kurgu içeriğinden ve atılan mesajlardan dolaylı veya dolaysız biçimde yaşanabilecek hiçbir sorundan, maddi ve manevi zararlardan ötürü sorumlu tutulamaz.
 • MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi ve Lowe İstanbul Reklamcılık A.Ş. şirketleri, bu uygulamaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel mobil telefonları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, internet bağlantısının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu cihazlarda yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
 • MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi ve Lowe İstanbul şirketleri çalışanları kampanyaya katılamaz veya ödül almaya hak kazanamazlar.
 • Bu uygulamaya katılan katılımcılar, MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından kendilerine, uygulama süresince ve uygulama sonrasında, MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin ve bağlı şirketlerinin markaları, satışa sunduğu ürünleri ile ilgili tanıtım e-postaları gönderilebileceğini, bilgi teyidi için telefon ile aranabileceklerini kabul ederler.
 • MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, önceden duyurmak üzere katılım şartları ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bu uygulama ile ilgili kurallar ve teknik konular için; https://www.facebook.com/SaturnTurkiye  adresinde kampanya katılım koşulları ve ilgili bilgiler ile bunlara dair tüm güncellemeler bulunmaktadır. Teknik destek gerektiren konular için  https://www.facebook.com/SaturnTurkiye adresi üzerindeki Facebook sayfasından özel mesaj atarak bilgi alınabilir.

Satürn Teknoloji Mağazaları Ziyaretçilerine Galaxy GEAR Kazandırıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir