Scento Koku Makinesinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Scento-Koku-Makinesi-Kullanım-Alanları-Nelerdir
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Scento koku makinelerinin güçlü yapısı, farklı ve etkili koku formu sayesinde kullanım alanı her geçen gün artmaktadır. Önemli olan, doğru zamanlarda doğru alanlarda başarılı koku çeşitleri meydana getirmektir.

 

Oteller ve Dinlenme Tesisleri

Bir otelin kalıcı olması ve tatilcilerin bir diğer tatilinde de kendilerini seçmeleri için, markalarına özel bir koku yaratmaları önemlidir. Ayrıca birçok farklı aktivitenin yapıldığı otellerde, koku alanlarının mutlaka doğru bir şekilde kontrol edilmesi gerekecektir. Scento koku makineleri, otellerde bu görevleri yerine getirecek ve gelen misafirlerin dinlenme zamanlarında otelin marka kokusunu hafızalarına işleyecektir.

 

Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar

Alışveriş, bilimsel araştırmalarla kanıtlandığı üzere %20 oranında kokudan etkilenmektedir. Güzel kokular, müşterilerin karar verme sürecinde daha yoğun bir alışveriş yapma isteği oluşturmalarına yardımcı olur. Kurumsal kimlik kazanma açısından da, Scento koku makinelerinin yardımı sayesinde çok doğru bir imaj kazanımı elde edilecektir. Böylesine etkili bir kullanım için de, Scento koku makinelerini tercih etmek doğru seçenek olacaktır.

 

Evler ve Villalar

Koku, bilimsel araştırmaların sonucuna göre gün içerisindeki modu ve enerjinin derecesini etkileyecek kadar önemli bir aromaterapi ürünüdür. Bu yüzden evde ve villada stres atmak, tedirginliğini ortadan kaldırmak ve heyecanı azaltmak adına Scento koku makineleri tercih edilmelidir. Birçok farklı kokuyu ve koku karışımını bünyesinde bulunduran Scento koku çeşitleriyle Scento koku makinelerinin, ergonomik ve kullanıcı dostu yapısı sayesinde uzun süreli kurulumu da çok basit bir yöntemle gerçekleştirilir.

 

Spor Merkezleri

İnsanların spor yaparken motivelerinin artması ve sürekli olarak rahatlamaları gerekir. Bu yüzden de genel olarak hoş olmayan kokuların, spor salonlarından hızlıca giderilmesi gerekir. Çiçek ve doğa kokulu aromalar, bilimsel araştırmaların sonucunda %10 oranında bir performans artımına yardımcı olmaktadır. Bu yüzden yoğun ve sürekli olarak tercih edilen spor salonlarında, Scento koku makineleri tercih edilmektedir.

 

Okullar ve Öğrenci Yurtları

Toplu yaşanan yerlerde koku hakimiyeti çok önemli bir konudur. Kokuların doğru bir şekilde kontrol edilmesiyle birlikte, özellikle okul ve öğrenci yurdu gibi alanlarda çok ferah bir ortam kazandırılacaktır. Kokuların çalışma ortamına etkisi ile birlikte, okul ve öğrenci yurtlarındaki öğrenciler motivasyonlarını arttırarak daha verimli ders çalışmabilmelerini sağlamak amacıyla kullanılabilmektedir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CepSeyir - 2020 yılı Güncel Teknoloji, Mobil Yaşam ve Otomobil Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!