Sega Ratro Oyunlarını Başlattı

Sega Ratro Oyunlarını Başlattı

Sega, cep telefonları için ücretsiz retro oyunlarını başlattığını açıkladı. Sonic Retro’nun arkasındaki insanlardan bir proje olan Sega Retro, 1940’lardan bugüne Sega hakkında mümkün olan her şeyi kapsamayı hedefliyor. Şu an 13.386 makale üzerinde çalıştıklarını belirten şirket, üzerinde çalışılması istenebilenin çok daha fazlasının olacağını belirtiyor. SEGA Forever, her konsol döneminde olduğu gibi (Master System, Genesis / […]


Sega, cep telefonları için ücretsiz retro oyunlarını başlattığını açıkladı.

Sonic Retro’nun arkasındaki insanlardan bir proje olan Sega Retro, 1940’lardan bugüne Sega hakkında mümkün olan her şeyi kapsamayı hedefliyor.

Şu an 13.386 makale üzerinde çalıştıklarını belirten şirket, üzerinde çalışılması istenebilenin çok daha fazlasının olacağını belirtiyor.

SEGA Forever, her konsol döneminde olduğu gibi (Master System, Genesis / Mega Drive, Dreamcast vb.) piyasaya sunulan hemen hemen her SEGA oyununun ücretsiz ve büyüyen klasik bir oyun koleksiyonu olduğunu ve IOS ile Android mobil cihazlarda kullanılabileceğini açıkladı.

Oyunu bedava oynayabilir, oyun ilerlemenizi kaydedebilir, liderlik tahtası ve yüksek puanlar için dünya ile rekabet edebilir, denetleyici desteğini kullanabilir, tamamen entegre kablosuz Bluetooth denetleyicisi desteği ile çevrimdışı oynayabilir, oyunları her ay serbest bırakabilir ve hepsini indirebilirsiniz.

Sega, arka plan katalogundan klasik oyunların ücretsiz mobil sürümlerini yayınlamaya başladığını duyurdu.

Duyuruda, Sonic the Hedgehog dahil olmak üzere ilk beş, şimdi Apple ve Android uygulama mağazaları aracılığıyla edinilebilir denildi.

Oyun üreticisi Sega Forever servisi için her iki haftada bir ek başlık yayınlamayı planladığını açıkladı.

San Francisco’daki Sega mobil bölümü başkanı Mike Evans, “Her şeyden önce Sega Forever, nostaljinin kutlanması için yapılacak” dedi. Bu durumun, hayranların geçmiş deneyimlerle yeniden bağlantı kurmalarına izin vermekle ilgili olduğunu sözlerine ekledi.

İşte Sega Forever’da bedava oynanabilir olan ilk beş oyun:

 

Sonic the Hedgehog

 

Comix Zone

 

Phantasy Star II

 

Kid Chameleon

Altered Beast


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status