Sende Gel Oyna

Sende Gel Oyna

2000 yıllarından sonra hızla değişmeye başlayan oyun çocuk yaş gurubunda yer alan çocukları sokaktan kopararak daha eğlenceli bir oyun alanına sürükledi. Bu oyun alanı her mevsim çocuklara oyun oynama olanağı sunuyor.


2000 yıllarından sonra hızla değişmeye başlayan oyun çocuk yaş gurubunda yer alan çocukları sokaktan kopararak daha eğlenceli bir oyun alanına sürükledi. Bu oyun alanı her mevsim çocuklara oyun oynama olanağı sunuyor. Playland olarak genel bir tanımlaması olan bu oyun sektöründe yüze yakın oyun makinesi bulunmakta ve genellikle büyük alış veriş merkezlerinin içerisinde geniş bir alanda faaliyet verirler.

Eğlencenin Merkezi

Hafta sonu ve geceleri belli bir saate kadar açık olan bu eğlence merkezlerine çocuklar aileleri ile gelir. Doya doya eğlenir ve enerjilerini tüketerek evlerine döner. Uygun fiyattaki jeton veya kartlar ile çalışan eğlence merkezinin makinaları rutin olarak bakımdan ve onarımdan geçer ve çocuklara tehlike saçmaz. Eğlence merkezi olarak http://www.metroplayland.ge/tr sitesi Türkiye’de pek çok şehirde Playland eğlence merkezi olarak faaliyet gösterirken yurt dışında Batum’da ve Tiflis’te de faaliyet göstermektedir.

Yurt Dışında Yapılan Şeyler

Türkiye’de nasıl bir sistem ile çalışıyor isemetroplayland eğlence merkezi Batum’da yapılan şeyler (Things to do in Batumi)aynı şekilde olmaktadır. Oyun süresince önceden temiz edilen kart ile eğlencenin sihirli dünyasına dahil olur, bakiyelerinizi tamamen bitirebildiğiniz gibi başka seferler içinde saklayabilirsiniz. Ayrıca bu kartlar sayesinde bonus oyunlar elde edebilirsiniz.

Oyun kategorisinde yer alan ve Tiflis’te yapılan şeyler (Things to do in Tiflis) ile benzerlik gösteren oyunlar çocukların dünyasına renk katar. Bu oyunlar küçükler için top havuzları, atari oyunları, çarpışan otolar, salıncaklar, trenler ve daha pek çok oyundan oluşur.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status