Sevgililer Gününde Tercih Edilecek 10 Teknolojik Hediye

Sevgililer Gününde Tercih Edilecek 10 Teknolojik Hediye

Sevgililer Günü yaklaşadursun Sevgilisine Hediye Almak isteyenler için zorlu bir süreç başladı. Peki, Sevgililer Günü için sevgiliye alınabilecek 10 Teknolojik Ürün ne olabilir? Fiyat gamını oldukça geniş tutarak sizlere birbirinden farklı hediyeler ile Sevgilinizin Kalbini Yeniden Çalma imkânı sunuyor olacağız. Bu sayede Teknoloji Severler için aslında Hediye Seçmenin ne kadar kolay olduğunu da görmüş olacaksınız. […]yorumlar.net

Sevgililer Günü yaklaşadursun Sevgilisine Hediye Almak isteyenler için zorlu bir süreç başladı. Peki, Sevgililer Günü için sevgiliye alınabilecek 10 Teknolojik Ürün ne olabilir?

Fiyat gamını oldukça geniş tutarak sizlere birbirinden farklı hediyeler ile Sevgilinizin Kalbini Yeniden Çalma imkânı sunuyor olacağız.

Bu sayede Teknoloji Severler için aslında Hediye Seçmenin ne kadar kolay olduğunu da görmüş olacaksınız.

 

Akıllı Telefon Modelleri

Biraz pahalı bir hediye olarak ele alınabilir. İlişkinizdeki ciddiyete ve gelecek düşüncesine göre burada Model Yükselmesi yaşayabilirsiniz.

Şuan ele gelir modellerden yola çıkacak olursak 500 TL ile 4.000 TL arasında farklı marka ve modellerde Akıllı Telefon bulabilirsiniz.

Taksit Yasağının getirdiği bir sıkıntı olsa da Kredili Satış ya da Operatör Kampanyaları ile sevgilinize o istediği Akıllı Telefon modelini bu sevgililer gününde hediye edebilirsiniz.

Akıllı Telefon Modelleri
Akıllı Telefon Modelleri

Oyun Konsolu ve Oyunlar

Genelde erkekler için düşünülebilecek hediyeler arasında sayılabilir. Azda olsa bayanların da ilgi gösterdiği gerçeğini es geçmeden.

PlayStation ya da XBOX serileri şu ara Hediye Oyun ve Hediye Kol gibi bazı hediyeler ile Sömestri Kampanyasına girmiş durumda.

Sizde bu fırsattan yararlanıp Hediye Paketleri ile birlikte oyun konsolu alabilir, yanına bir FIFA 16 ya da PES 2016 ekleyebilirsiniz.

Ortalama rakamlar ise 800 TL civarından başlayarak 2.500 TL civarına kadar gidebilmektedir.

Bunun yanında zaten bir Oyun Konsolu olan birisi için İdeal Oyunu seçip hediye edebilirsiniz. Belki de aylardır almak için uğraştığı bir oyun bile olabilir.

Oyun Konsolu
Oyun Konsolu

  Geleceğin Dünyası | Yazı Dizisi 2
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status